راه‌اندازی دو سایت شرط‌بندی قمار با کارت‌های عابر بانک اجاره‌ای

 رئیس پلیس فتا استان اردبیل از دستگیری شخصی که دو سایت شرط ‌بندی را با استفاده از کارت‌های عابر بانک اجاره‌ای مدیریت می‌کرد، خبر داد.

سرهنگ علی قهرمان طالع اظهار داشت: گزارشی مبنی بر فعالیت تعدادی سایت قمار و شرط‌بندی از مرکز مبارزه با جرائم ملی و سازمان‌یافته به دست ما رسید که طی بررسی‌های اولیه مشخص شد این سایت‌ها از داخل ایران مدیریت می‌شوند.

وی ادامه داد: افسران سایبری پلیس فتا بلافاصله دست بکار شده و شروع به بررسی نحوه فعالیت این سایت‌ها کردند تا سرنخ‌های لازم را به دست آوردند و متهمان را دستگیر کردند.

رئیس پلیس فتا استان اردبیل بیان کرد: کارآگاهان سایبری با انجام اقدامات فنی و پلیسی رد تمام کارت‌های بانکی که در تراکنش‌های این سایت دخیل بودند را شناسایی کردند و ضمن دعوت دارندگان آن‌ها به پلیس فتا ؛ متهمان اظهار داشتند کارت آن‌ها در قبال حقوق ماهیانه توسط فردی اجاره گرفته‌ شده و آن‌ها از این موضوع اطلاعی ندارند.

سرهنگ قهرمان طالع بیان کرد: مأموران با هماهنگی‌های لازم متهم اصلی پرونده را شناسایی و در یک عملیات سایبری وی را به همراه چندین کارت‌بانکی متعلق به افراد مختلف و تجهیزات هوشمند دستگیر و با تکمیل پرونده در اختیار مقامات قضایی قراردادند.

این مقام انتظامی گفت: هم‌وطنان عزیز هوشیار باشند و به‌هیچ‌ وجه کارت‌ بانکی و مشخصات حساب خود را با عناوینی مثل بالا بردن گردش حساب، افزایش اعتبار بانکی، حقوق ماهیانه، اخذ وام و … در اختیار دیگران قرار ندهند.

این مقام مسئول بیان کرد: کاربران فضای مجازی می‌توانند جهت گزارش سایت‌های قمار و شرط‌بندی آنلاین آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir  گزارش کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.