آموزش تصویری/ روش افتتاح حساب در بانک شهر از طریق اینترنت بانک

این روزها با توجه به شیوع ویروس کرونا، بیش از همیشه نیاز داریم برای حفظ سلامتی خود و دیگران در خانه بمانیم و از رفت و آمدهای غیر ضروری، مخصوصا به مکان‌های شلوغی همانند بانک‌ها جلوگیری کنیم.

بانک شهر، امکان افتتاح حساب آنلاین را برای مشتریان خود فراهم کرده است. از این رو می‌توانید بدون نیاز به حتی یک بار حضور در شعبه  از طریق اینترنت بانک حساب باز کنید.

مراحل افتتاح حساب آنلاین بانک شهر

 1.  به سایت بانک شهر وارد شوید.

روش افتتاح حساب در بانک شهر از طریق اینترنت بانک2.سپس وارد قسمت اینترنت بانک شوید.

روش افتتاح حساب در بانک شهر از طریق اینترنت بانک3.  سپس نام کاربری، کلمه عبور و کد امنیتی را مطابق تصویر وارد نمایید.

روش افتتاح حساب در بانک شهر از طریق اینترنت بانک4. در گام بعدی بلیت امنیتی ارسال شده به شماره تلفن همراه خود را وارد کنید.

روش افتتاح حساب در بانک شهر از طریق اینترنت بانک5. از موارد بالا سپرده را انتخاب و از گزینه های نمایش داده شده روی افتتاح سپرده را کیلیک کنید.

روش افتتاح حساب در بانک شهر از طریق اینترنت بانک6. در جدول، گروه سپرده مدنظر خود را جهت افتتاح حساب انتخاب نمایید تا به مرحله بعدی انتقال پیدا کنید.

روش افتتاح حساب در بانک شهر از طریق اینترنت بانک7. مفاد قرارداد سپرده انتخابی خود را مطالعه و در صورت تایید توافق‌نامه، روی دکمه پذیرش و ادامه کلیک کنید.

روش افتتاح حساب در بانک شهر از طریق اینترنت بانک8. در این مرحله با توجه به گروه سپرده انتخابی که مشخصات آن در جدول سمت چپ قابل ملاحظه است، موارد زیر را تکمیل نمایید:

 • مبلغ افتتاح حساب
 • انتخاب سپرده جهت برداشت مبلغ افتتاح حساب
 • انتخاب امضا
 • روش انتخاب صورت حساب (اختیاری)
 • انتخاب بازه زمانی دریافت صورتحساب (اختیاری)

حداقل مبلغ افتتاح سپرده با توجه به نوع حساب انتخابی در جدول “مشخصات این سپرده” ذکر شده است.

9. پس از ورود اطلاعات ضروری دکمه ادامه را انتخاب نمایید.

روش افتتاح حساب در بانک شهر از طریق اینترنت بانک10. در صورت اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده، دکمه انجام را انتخاب نمایید.

روش افتتاح حساب در بانک شهر از طریق اینترنت بانک11. در این مرحله افتتاح سپرده انجام شده است و پیام زیر به شما نمایش داده می‌شود.

روش افتتاح حساب در بانک شهر از طریق اینترنت بانکشایان ذکر است با توجه به محدودیت‌های سیستمی ابطال تمبر بصورت غیر سیستمی توسظ شعبه مجازی در پایان روز از حساب مشتری کسر می‌گردد.

4 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  عزیز جان در مرحله اول، نام کاربری و رمز عبور رو از کجا بیاریم.

 2. Mmmbbb1982@gmail.com می گوید

  عزیز ، نام کاربری و رمز عبور رو از کجا باید بیاریم ؟ و اینکه میخوای بازیابی ش کنی ازت شماره کارت میخواد ؟ ادم که شماره کارت داشته باشه دیگه افتتاح حساب نمیخواد که !

 3. امیر می گوید

  کسی می‌تونه از این طریق حساب افتتاح کنه که قبلاً در بانک شهر حساب داشته و اینترنت بانکش فعال باشه. اما بانک های دیگه مثل دی، گردشگری، رسالت، تجارت و پارسیان امکان افتتاح حساب غیرحضوری و دریافت کارت درب منزل رو دارن بانک شهر قبلنا خوب بود الان خیلی ضعیف شده

 4. ناشناس می گوید

  پاسخ سوالها رو رو چرا نمیزارید تا دیگه سوالات تکراری نباشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.