ادغام بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح به پایان رسید

رئیس کل بانک مرکزی با اعلام اینکه پروژه بزرگ و مهم ادغام بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح ، امروز به پایان رسید، گفت: صبح امروز با برگزاری مجمع بانک انصار، آخرین بانک نیز در بانک سپه ادغام شد.

عبدالناصر همتی در یادداشت اینستاگرامی خود نوشت: پروژه بزرگ و مهم ادغام بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح ، امروز به پایان رسید.

قبلاً اعلام کرده بودم تا پایان آذرماه پروژه عظیم ادغام بانک‌های انصار -مهر اقتصاد-حکمت-قوامین و مؤسسه اعتباری کوثر در بانک سپه نهایی خواهد شد. صبح امروزبابرگزاری مجمع بانک انصار، آخرین بانک نیز در بانک سپه ادغام شد.

پروژه ادغام این 6 بانک، کاری بسیار پیچیده و عظیمی بود که با پشتکار ومدیریت دقیق همکارانم درحوزه نظارت بانک مرکزی، همراهی صمیمانه و خوب بانک‌های ادغامی ، ستاد محترم کل نیروهای مسلح ، وزارت امور اقتصادی و دارایی و مدیران تلاشگر بانک سپه در طول 2/5 سال به سر انجام رسید.

انجام این پروژه ،یکی از مهمترین برنامه های اصلاح نظام بانکی بود، که با تدابیر مقام معظم رهبری وتأکیدات ریاست محترم جمهور باجدیت آغاز و با یک کار فشرده، به یاری خداوندبه نتیجه رسید.ازتمام عزیزانی که دربه ثمر رسیدن این کار بزرگ همراهی کردند،قدردانی می کنم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.