فاز اول اعتباردهی پادیز برای سازمان‌ها آغاز شد

سرویس سازمانی محصول تسهیلاتی-اعتباری «پادیز» برای ارائه تسهیلات و اعتبار به شرکت‌ها و سازمان‌ها توسعه داده شده و آماده ارائه خدمت است.

مارال میرزایی، مدیرواحد ارزش افزوده پرداخت شرکت سامانه‌های یکارچه سیمرغ تجارت با اعلام این خبر افزود: شرکت سیمرغ تجارت از ابتدای سال 99 در پاسخ به نیاز روز بازار و پس از چند دوره تحقیق و مطالعه به حوزه ارائه تسهیلات و اعتبار ورود پیدا کرد.

میرزایی ادامه داد: ما به‌وسیله تیم توانمند خود و پس تحقیق، ارزیابی و مطالعه مدل‌های مختلف بین‌المللی،  محصول تسهیلاتی-اعتباری خرد خود را با نام تجاری «پادیز» راه‌اندازی کرده و از طریق اپلیکیشن سِت و با حمایت بانک تجارت در دست اجرا داریم. این محصول به‌زودی برای ارائه سرویس به دو‌ صورت (برای مشتریان حقوقی و مشتریان حقیقی) در دسترس همگان قرار خواهد گرفت.

به گفته او در سرویس سازمانی این محصول، شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف بر مبنای سوابق کاری و میزان حقوق پرسنل تحت نظارت خود درخواست ارائه تسهیلات یا اعتبار را ثبت خواهند کرد و پس از عقد قرارداد با شرکت سیمرغ تجارت، تسهیلات یا اعتبار به آنها تعلق خواهد گرفت.

لازم به ذکر است؛ در مدل سازمانی پادیز هر سه امکان دریافت تسهیلات، استفاده از اعتبار و نیز دریافت کارت اعتباری و مصرف در شبکه پذیرندگی قابل سفارش است.

مارال میرزایی درخصوص پذیرندگان این سامانه گفت: در حال حاضر ما بهترین مجموعه‌های کسب‌وکاری در چند دسته مختلف محصول و خدمت را به‌صورت آنلاین و آفلاین در شبکه پذیرندگی پادیز وارد کردیم که به‌عنوان مثال می توان از اسنپ مارکت، افق کوروش، بیمیتو، هومسا و مقداد آی‌تی نام برد.

از حضور کسب‌وکارها و استارتاپ‌ها در شبکه پذیرندگان پادیز استقبال می‌کنیم

مدیرواحد ارزش افزوده پرداخت شرکت سیمرغ تجارت تصریح کرد: ما در شرکت سیمرغ تلاش می‌کنیم که مجموعه پذیرندگان خود را تکمیل کرده و در این راستا از همکاری با تمام کسب‌وکارها و استارتاپ‌ها استقبال می‌کنیم.

او افزود: مزیت ما در این محصول سهولت، سرعت و شبکه پذیرندگی گسترده است و  امیدواریم در آینده نزدیک به‌عنوان یکی از بازیگران اصلی این حوزه بتوانیم سهم بازار بزرگی در این زمینه کسب کنیم. در پایان هدف ما رضایت مشتریان و تغییر نگاه همیشگی به مفهوم تسهیلات و مشکلات فعلی آن است و درصدد هستیم مفهوم تسهیلات آسان و سریع را در ذهن‌ها ایجاد کرده و مطابق با نام محصولمان تکیه‌گاه امنی برای همه کسانی که به آن اعتماد می‌کنند باشیم.

جزئیات و فرآیند اخذ تسهیلات و اعتبار و نیز ارتباط با پذیرندگان و مشتریان در وب‌سایت اختصاصی پادیز در دسترس است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.