کسب رتبه 177 توسط توسن‌تکنو در لیست 500 شرکت برتر ایران

همایش شرکت‌های برتر ایران معروف به IMI-100 روز یکشنبه 26 بهمن‌ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد. این همایش به‌روال هر سال توسط سازمان مدیریت صنعتی و با هدف معرفی بنگاه‌های اقتصادی برتر ایران برگزار می‌شود.

سازمان مدیریت صنعتی هرساله شرکت‌های ایرانی را بر اساس شاخص‌هایی مانند «بالاترین رتبه فروش»، «بالاترین ارتقای رتبه»، «بیشترین رشد فروش»، «بالاترین ارزش افزوده»، «بیشترین دارایی»، «بیشترین اشتغال‌زایی»، «بیشترین سودآوری»، «بیشترین بازده فروش»، «بیشترین صادرات»، «بالاترین ارزش بازار» و برخی شاخص‌های دیگر نظیر «بهره‌وری کل عوامل» ارزیابی و معرفی می‌کند.

امسال نیز با ارزیابی به‌عمل‌آمده از شرکت‌ها بر اساس اطلاعات سال مالی 1398، این سازمان برای بیست‌وسومین سال متوالی، شرکت‌های برتر ایران را از نظر میزان فروش/ درآمد معرفی کرده است که در این میان شرکت توسن‌تکنو توانسته است با توجه به افزایش میزان فروش و توسعه شبکه شرکای تجاری خود در سال مالی 1398، جایگاه 177 را در بین 500 شرکت برتر ایران از آن خود کند.

این در حالی است که سال گذشته توسن‌تکنو در لیست 500 شرکت برتر ایران رتبه 202 را کسب کرده بود و در ارزیابی جدید که مربوط به سال مالی 1398 است توانسته است رشدی 25 پله‌ای را از منظر میزان فروش/ درآمد تجربه کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.