همکاری بازرگانی مبنا کارت آریا و فناپ‌تک در زمینه خوددریافت‌های بانکی

شرکت بازرگانی مبنا کارت آریا با هدف افزایش سهم  بازار محصولات نوین همچنین پیشبرد پروژه­‌های مشترک با شرکت­‌های نوآور در زمینه تجهیرات بانکی،  اقدام به توسعه همکاری­‌های خود با شرکت فناپ‌تک در زمینه فروش 100 دستگاه خود دریافت بانکی نموده است.

پیرو رشد فناوری دیجیتال در سطح جهانی و اهمیت رقابت با کشورهای پیشگام در این حوزه، ایجاد تغییرات زیرساختی و فرآیندی در نظام بانکی از مباحث اجتناب­‌ناپذیر و مورد توجه برای شرکت‌­هایی پیشرو در سطوح ملی می­‌باشد.

از این رو باتوجه به خط مشی تعریف شده از سوی هیات مدیره ، پروژه­های توسعه‌­ای برای دستیابی به این اهداف با توجه به نیاز صنعت در دست طراحی و بهره بردای می باشد که این پروژه ها با هدف بومی‌سازی و پیشرفت تجهیزات بانکی همچنین در راستای خودکفایی علمی و اقتصادی کشور عزیزمان و با بهره گیری از توانمندی مهندسان، متخصصان و همکاری شرکت­های داخلی در دست اقدام می باشد.

این شرکت بر اساس اهداف خود، چشم‌انداز نوینی در زمینه توسعه سبد محصولات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری تا سال 1404 دارد که پروژه فوق بخشی از برنامه‌های کوتاه‌مدت این شرکت می­‌باشد،همچنین تولید دستگاه خود دریافت بانکی و توسعه بازار جهت افزایش خدمات در سطح ملی از برنامه های بعدی بازرگانی مبنا کارت آریا می باشد.

  بانک دی به مشتریان بازرگانی مبنا کارت آریا پیوست
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.