فیلم/ افتتاح اولین خودپرداز ویژه کودکان، معلولان، جانبازان و کوتاه قامتان توسط بانک کشاورزی

بانک کشاورزی برای اولین بار در سطح سیستم بانکی کشور، خودپرداز ویژه کودکان و نوجوانان، معلولان، جانبازان و افراد کوتاه قامت را در همدان افتتاح کرد.

به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، این خودپرداز برای اولین بار در سطح سیستم بانکی توسط بانک کشاورزی استان همدان  با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در میدان بابا طاهر همدان نصب شده است.

بر اساس این گزارش، بانک کشاورزی در راستای مسئولیت اجتماعی خود و به منظور سهولت دسترسی کودکان، نوجوانان، معلولان ، جانبازان و افراد کوتاه قامت به خدمات بانکی، برای نخستین بار در سطح کشور این خودپرداز را  با ارتفاع مناسب  از سطح زمین و در نزدیکی کانون پرورش فکری و سازمان بهزیستی همدان برای این گروه از افراد جامعه طراحی و نصب کرده است.

این گزارش می افزاید: در مراسم افتتاحیه این خودپرداز ، ضرابی زاده مدیر کل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان همدان، از بانک کشاورزی با عنوان « شریک فرهنگی»  نام برد  و این اقدام بانک کشاورزی را حرکتی پیشرو و ضروری دانست که بایستی در سیستم بانکی کشور فرهنگسازی شود.

این خودپرداز در مراسمی با حضور مدیر شعب بانک کشاورزی در استان همدان، مدیرکل کانون پرورش فکری استان،  مشاور استاندار در امور زنان استان و سایر مسئولان و مهمانان  به شکل رسمی افتتاح شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.