شماره تماس مرکز امداد مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت

بانک قرض الحسنه رسالت مرکز امداد مشتریان را با شماره تماس 0214747 به‌صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی، برای پاسخ‌گوی تمامی پرسش‎های مشـتریان  راه اندازی کرده است.

مرکز امداد مشتریان بانک رسالت، با به کارگیری کارشناسان متخصص در همه سطوح شبکه توسعه اجتماعی رسالت و با استفاده از ابزارهای پیشرفته و با ساختاری مشتری مدار ، ارتباطی دو سویه را با مشتریان محترم برقرار کرده است.

به منظور همیاری مستمر به مشتریان محترم در تمامی ساعات شبانه روز و ارائه‌ی خدمات با بالاترین کیفیت و ارتقاء سطح رضایت‌مندی آنان، مرکز امداد مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت به عنوان همراه، مشاور و پشتیبان؛ یاری‎ رسان شما می باشد.

پاسخ کلیه سوالات و ابهامات مشتریان در خصوص پیشخوان مجازی رسالت، تسهیلات، بانکداری الکترونیک (همراه بانک و اینترنت بانک)، نحوه عضویت در شبکه توسعه اجتماعی رسالت، نحوه اعتبارسنجی و … در هر ساعت از شبانه روز و در کوتاه ترین زمان مهیاست.

همچنین مشتریان محترم نیز می توانند با جستجو در صفحه پرسش و پاسخ های متداول پاسخ سوال خود را دریافت نمایند و در غیر این صورت بطور شبانه روز با مرکز امداد با شماره 0214747 تماس حاصل فرمایید.

برای ثبت و پیگیری آنلاین روی کلید زیر کلیک کنید؛

ثب درخواست و پیگیری

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.