کارت‌های هدیه شرکت سابین تجارت آریا روی پیشخوان دولت

مدیریت کسب و کار شرکت سابین تجارت آریا خبر از اجرای قرارداد با دفاتر پیشخوان دولت داد که طی آن کارت‌های هدیه بدون شارژ شرکت سابین تجارت آریا در دفاتر پیشخوان دولت سراسر کشور ارائه می‌گردد.

سابین تجارت آریا با راه‌اندازی پلتفرمی در زمینه تولید و عرضه کارت هدیه، این امکان را ایجاد کرده است تا مشتریان کارت‌های هدیه فیزیکی و مجازی مورد نظر خود را به صورت آماده و یا شخصی سازی شده در اختیار داشته باشند.

فرید صفایی نیک، مدیر کسب و کار شرکت می گوید: کارت های هدیه در این پلتفرم در دو شکل فیزیکی و مجازی تهیه شده اند که تهیه کارت هدیه ها به صورت آنلاین امکان پذیر است. همچنین دفاتر پیشخوان دولت با بیش از 7000 شعبه در سراسر ایران در راستای توزیع و فروش کارت های هدیه آماده بدون شارژ  با شرکت سابین تجارت آریا همکاری می‌نمایند.

وی افزود: کارت هدیه مجازی این امکان را فراهم می کند تا تصاویر و متن دلخواه را به همراه پیام صوتی هدیه دهیم. البته بدیهی است که این کارت ها به علت عدم صدور فیزیکی، صرفا امکان خرید اینترنتی را برای مشتریان ایجاد می کند . به این ترتیب که از طریق سایت https://aryagiftcard.ir  ، طرح مورد علاقه، متن و پیام صوتی مورد نظر را آپلود و بعد از تایید توسط ادمین سامانه،کارت هدیه مجازی صادر شده و لینک آن برای  فرد مورد نظر ارسال می‌گردد . ارسال پیام صوتی همراه با طرح اختصاصی از جذابیت های این محصول است که هدیه را در ذهن ماندگار خواهد کرد.

وی در ادامه گفت: کارت های هدیه فیزیکی نیز به دو صورت عرضه می‌شوند . کارت هدیه هایی که آماده هستند و از قبل چاپ و بسته بندی شده اند.  در حال حاضر این کارت ها با عاملیت بانک ایران زمین با طرح های متنوع برای هر نوع سلیقه و با مناسبت های مختلف در دسترس عموم هستند . همچنین می‌توان با مراجعه به شعب پیشخوان دولت در سراسر کشور به تعداد دلخواه کارت های هدیه آماده بدون شارژ تهیه، و در زمان مناسب از طریق سایت آن ها را شارژ نمود.

اما دسته دوم این کارت‌ها، کارت های سفارشی و شخصی سازی شده‌ای هستند که می توان پس از آپلود طرح، متن دلخواه با فونت و رنگ مدنظر روی سایت بارگزاری می‌شود؛ سپس طرح و متن اختصاصی مشتری پس از تایید ادمین سایت، چاپ شده و طرح نهایی، به آدرس خریدار و یا هدیه گیرنده تحویل داده می‌شود. ارسال این کارتهای هدیه برای مشتریان ساکن تهران از طریق پیک و پست همچنین برای شهرستان‌ها با پست امکان پذیر است.

این کارت ها یک سال اعتبار داشته و قابلیت یک مرتبه شارژ و دریافت رمز دوم از طریق سایت را دارند.

هم اکنون این کارت‌ها روی سایت https://aryagiftcard.ir   در دسترس عموم قرار دارد، کارت‌های فیزیکی علاوه بر سایت در دفاتر پیشخوان و شعب منتخب بانک ایران‌زمین نیز موجود می باشند.

شایان ذکر است، شرکت سابین تجارت آریا آماده ارائه زیرساخت لازم جهت فروش کارت های هدیه سایر بانک ها در پلتفرم فروش کارت هدیه خود می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.