امکان ثبت و تایید چک از طریق اینترنت بانک سینا

پیرو تاکیدات بانک مرکزی جمهوری اسلامی مبنی بر اجرای قانون صدور چک، امکان ثبت و تایید چک از طریق اینترنت بانک سینا فراهم شد.

پیرو تاکیدات بانک مرکزی جمهوری اسلامی مبنی بر اجرای قانون صدور چک از سال 1400 و در راستای تسهیل فرآیند انجام خدمات جهت مشتریان گرامی، امکان دسترسی به سامانه صیاد جهت ثبت، تایید/ رد و انتقال چک از طریق اینترنت بانک سینا فراهم شد.

امکان ثبت و تایید چک از طریق اینترنت بانک سینا

به گزارش روابط عمومی بانک سینا، طبق قانون جدید چک که از سال 1400 اجرایی می شود، مراحل ثبت، تایید و انتقال تمامی چک های جدید (بنفش رنگ) باید در سامانه صیاد عملیاتی گردد. به همین منظور بانک سینا با اتخاذ تمهیدات لازم، زمینه انجام این فرایند را از طریق سامانه اینترنت بانک فراهم آورده است.

این امکان در حال حاضر جهت مشتریان حقیقی عملیاتی شده لذا دارندگان چک می توانند با مراجعه به اینترنت بانک سینا از طریق پایگاه اینترنتی به نشانی https://sinabank.ir و انتخاب منوی چک، نسبت به انتخاب و انجام عملیات مدنظر اقدام نمایند.

گفتنی است هموطنان عزیز در صورت اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانند به صورت شبانه روزی با مرکز 24 ساعته ارتباط مشتریان این بانک به شماره 02141731 تماس حاصل نمایند.

الزامات جدید قانون صدور چک

همچنین اطلاعات کاملی در زمینه قانون جدید چک در منوی «اطلاعیه ها»ی وبسایت بانک با نام «الزامات جدید قانون صدور چک» درج شده و در شناسه اینستاگرام بانک به نشانی @sina_bank نیز اطلاعات کاملی در این باره در دسترس قرار دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.