جشنواره فروش بیمه‌های زندگی کوثر با پوشش‌های جدید

بیمه‌گذارانی که از ماه مبارک رمضان تا عید سعید قربان، بیمه‌نامه عمروسرمایه‌ گذاری را به همراه یکی از پوشش‌های مستمری، معافیت از پرداخت حق ‌بیمه و بیماری‌های صعب ‌العلاج بخرند در قرعه ‌کشی 20 جایزه 10 میلیون ریالی این جشنواره شرکت می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی و اعلام معاون فنی بیمه‌های زندگی بیمه کوثر، امکان خرید و بهره‌مندی از پوشش‌های معافیت از پرداخت حق‌بیمه، پوشش‌های مستمری و پوشش بیماری‌های صعب‌العلاج برای خریداران بیمه‌نامه عمروسرمایه‌گذاری بیمه کوثر فراهم شده است.

مرتضی کامرانی با اشاره به اینکه در حال حاضر، شرکت بیمه کوثر، تنها شرکتی است که پس از گرفتن مجوز بیمه مرکزی به صورت انحصاری، پوشش «بیماری‌های صعب‌العلاج» را در بیمه‌های زندگی خود ارایه می‌دهد، افزود: با انتخاب این پوشش، دارندگان بیمه‌نامه عمروسرمایه‌گذاری کوثر از بدو تولد تا سن 80سالگی، در برابر هزینه‌های درمانی بیش از 450 بیماری صعب‌العلاج تا سقف 5میلیارد ریال بیمه می‌شوند.

جشنواره پوشش‌های جدید بیمه‌های زندگی

وی از برگزاری جشنواره پوشش‌های جدید بیمه‌های زندگی خبر داد و گفت: این جشنواره از 25فروردین مصادف با ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود و تا 30تیر هم‌زمان با عید سعید قربان ادامه دارد.

معاون فنی بیمه‌های زندگی با اعلام اینکه 20 جایزه 10میلیون ریالی برای این جشنواره در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: بیمه‌گذارانی که یکی از پوشش‌های یادشده را همراه با بیمه‌نامه عمروسرمایه‌گذاری خود بخرند در قرعه کشی این جشنواره حضور خواهند یافت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.