شکوهی مدیرعامل جدید فن آوا کارت شد

مجید شکوهی، طی حکمی از سوی هیات‌مدیره به سمت سرپرست مدیرعاملی شرکت فن آوا کارت منصوب شد.

مجید شکوهی در جلسه‌‌ای که یکشنبه ۵ اردیبهشت با حضور اعضای هیأت‌مدیره شرکت فن آواکارت برگزار شد، طی حکمی از سوی هیات‌مدیره به سمت سرپرست مدیرعاملی شرکت فن آوا کارت منصوب شد. در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های بی وقفه ی علی سروری بر این مهم تاکید شد که مسیر طی شده یکسال گذشته مقدمه و زیرساخت مسیر توسعه و تعالی آینده پیشرو می باشد.

همچنین تاکید شد هیات مدیره با هدف تقویت جهت گیری های توسعه بازاری و افزایش سرعت ورود به صنعت فین تک و نوآوری در صنعت پرداخت الکترونیک، تصمیم به تغییر و ورود به فاز دوم تحول و رشد شرکت گرفته است.

مجید شکوهی که از مدیران باتجربه صنعت پرداخت الکترونیک می باشد دانش آموخته ی دوره دکترای مدیریت بازرگانی (MBA) دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و دارای سوابقی همچون عضو هیات مدیره موظف فن آوا کارت ، مدیرعامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش،مدیرعامل و عضو هیأت مدیره شرکت توسعه سرمایه پیشگامان پویا ،مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سامان و معاون بازاریابی و فروش و مشاور حقوقی و امور قراردادها، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان بوده است.

شایان ذکر است شرکت فن آوا کارت (سهامی عام)، با هدف «ارائه خدمات ایمن، مؤثر، ارزان و در جهت توسعه ابزارهای پرداخت» در سال ۱۳۸۲ به عنوان عضوی از گروه بزرگ فن آوا (سهامی عام) تأسیس شد. این شرکت پس از دریافت مجوز PSP از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را با صدور کارت‌های اعتباری آغاز و در سال ۱۳۸۸ به همکاری با بانک‌ها در زمینه تأمین، نصب و پشتیبانی دستگاه‌های کارت‌خوان در سطح کشور پرداخته و هم اکنون سهم قابل توجهی در صنعت پرداخت کشور دارد.

منبع روابط عمومی فن آوا
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.