همه چیز درباره کارت به کارت از طریق آپ

اپلیکیشن آپ امکان انتقال وجه شتابی از مبداء اکثر بانک‌هـای مهـم به همه بانـک‌هـای کشـور را فراهم کرده است.

دیگر نیاز نیست جهت انتقال وجه یا کارت به کارت کردن پول، به دستگاه خودپرداز بانک مراجعه کنید. اپلیکیشن آپ این امکان را فراهم ساخته است تا از طریق تلفن همراه خود و فقط در چند لحظه به کارت دیگران، پول انتقال دهید. در ادامه روش انتقال وجه با اپلیکیشن آپ را توضیح خواهیم داد.

مرحله اول

برای انتقال وجه کارت به کارت شماره کارت مبدا، کارت مقصد و مبلغ دلخواه انتقال وجه را وارد کنید.

همچنین می‌توانید در صورت تمایل توضیح اینکه انتقال وجه بابت چه کاری است را در بخش توضیحات وارد کنید. این توضیح در رسید انتقال وجه نمایش داده می‌شود.

در حال حاضر سرویس کارت به کارت از مبدا بانک‌های کارآفرین،  توسعه صادرات، ملی، کشاورزی، سپه، شهر، انصار، اقتصاد نوین، حکمت ایرانیان، دی، انصار، ایرن زمین، مسکن، ملت، ملل، نور، مهر ایران، سینا، سرمايه، ایران زمین، توسعه تعاون، آینده، پست بانک، گردشگری، صنعت و معدن، رسالت، سامان، کوثر، خاورمیانه، مهر اقتصاد، قوامین، پارسیان، تجارت و پاسارگاد به مقصد تمامی بانک‌های عضو شبکه شتاب امکان‌پذیر است. سایر بانک‌های مبدا به زودی اضافه افزوده خواهند شد.

مرحله دوم

در این مرحله نام صاحب کارت مقصد به همراه مبلغ نمایش داده می‌شود. برای انتقال وجه کافیست اطلاعات مربوط به کارت مبدا شامل رمز دوم، CVV2 و تاریخ انقضای کارت را وارد کنید و دکمه انتقال را بزنید.

انتقال وجه با اپلیکیشن آپ

مرحله سوم

در صورتی که اطلاعات وارد شده در مراحل قبلی صحیح باشند انتقال وجه به سرعت و آسانی انجام می‌شود و رسید تراکنش برای شما نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید تصویر رسید انتقال وجه برای صاحب کارت مبدا ارسال و همچنین بر روی تلفن همراه خود ذخیره کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.