بیت‌کوین ۱ میلیون دلار می‌شود؟

به گفته اولی لیچ، دبیر پایگاه خبری کوین دسک CoinDesk، قیمت هرواحد بیت‌کوین ممکن است طی ۵ سال آینده به راحتی به یک میلیون دلار برسد.

به گزاش راشاتودی، به گفته دبیر پایگاه خبری کوین دسک CoinDesk، قیمت هرواحد بیت‌کوین ممکن است طی ۵ سال آینده به راحتی به یک میلیون دلار برسد.

به گفته اولی لیچ، دبیر پایگاه خبری کوین دسک CoinDesk، قیمت هرواحد بیت‌کوین ممکن است طی ۵ سال آینده به راحتی به یک میلیون دلار برسد.

این روزنامه نگار به یاهو فاینانس گفت: هر سکه بیت‌کوین به یک میلیون دلار خواهد رسید. من واقعاً معتقدم که در یک برهه، فقط به علت نایاب بودن، بیت‌کوین به یک دارایی فوق العاده هیجان انگیز تبدیل می شود… بیت‌کوین غیرقابل رقابت است.

طبق گفته لیچ، اندکی پس از نصف شدن (پاداش استخراج) بیت‌کوین که انتظار می رود در سال ۲۰۲۴ اتفاق بیفتد، افزایش چشمگیر قیمت رخ خواهد داد.

نصف شدن بیت‌کوین یک اتفاق مهم فنی است و وقتی رخ می دهد که تعداد کل بیت‌کوین های اعطا شده به ماینرها نصف می شود.

دبیر پایگاه خبری کوین دسک همچنین گفت به نظر می رسد همیشه سالی که در پی نصف شدن بیت‌کوین می آید یک افزایش شدید قیمت ایجاد می شود.

آخرین نصف شدن بیت‌کوین در سال ۲۰۲۰ رخ داد و تاکنون امسال شاهد انفجار قیمت ها بوده ایم. من نمی دانم چه زمانی [بیت‌کوین از ۱ میلیون دلار عبور خواهد کرد] اما احتمالاً بعد از سال ۲۰۲۵ خواهد بود.

ارزش بازار محبوب ترین ارز رمزنگاری شده در جهان در حال حاضر بیش از یک تریلیون دلار است که پس از تقریباً دو برابر شدن از ابتدای سال گذشته، غول های فناوری مانند فیس بوک، تسلا و علی بابا را بسیار عقب نگه داشته است.

منبع تسنیم
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.