دریافت غیرحضوری معدل حساب بانک مهر ایران

مشتریان بانک مهر ایران می‌توانند بدون نیاز به مراجعه حضوري به شعب اين بانک از معدل حساب خود و تسهيلاتي که امکان دريافت آن را دارند، مطلع شوند.

در همراه بانک و وب‌سایت بانک مهر ایران اين قابليت در نظر گرفته شده تا مشتريان بانک مهر ايران بتوانند از معدل حساب‌هاي خود مطلع شده و مشاهده كنند كه تا چه ميزان قادر به دريافت تسهيلات قرض‌الحسنه هستند.

برای مشاهده معدل حساب از طریق نرم‌افزار همراه‌بانک مهر ایران، به صفحه معدل حساب مراجعه کنید. در اين بخش حساب‌هاي شما قابل مشاهده است و مي‌توانيد حسابي را که مايل به مشاهده معدل حساب آن هستيد، انتخاب کنيد.

مرحله بعد انتخاب یک بازه زمانی است که می‌خواهید معدل حساب خود را در آن دوره مشاهده کنيد. نکته مهم اينكه بايد روزهاي يكساني از ماه‌هاي مختلف را انتخاب كنيد. براي نمونه همان‌طور كه در تصوير مي‌بينيد روز يكم آذر ۱۳۹۷ تا يك خرداد ۱۴۰۰ انتخاب شده است. تعدادي از وام‌هاي قابل دريافت در تصوير مشخص است. البته براي همين حساب قابليت دريافت وام ۱۳ ميليون توماني با بازپرداخت ۶ماهه و وام ۹ ميليون توماني با بازپرداخت يك ساله نيز وجود دارد.

 مشاهده معدل حساب

معدل حساب1
به‌طور کلی اگر از طریق وب‌سایت برای دريافت معدل حساب اقدام کنيد، گزينه‌هاي بيشتري براي دريافت وام به شما نشان داده مي‌شود.
به وب‌سایت بانک مهر ایران به نشانی www.qmb.ir مراجعه کنید. از بخش بانکداري الکترونيك و قسمت سامانه‌هاي آنلاين، گزينه سامانه محاسبه معدل حساب را انتخاب كنيد. در اين صفحه شماره كارت يا شماره مشتري خود و تاريخ مد نظر خود را وارد كرده و بازه زماني را مطابق آنچه براي بخش همراه‌بانك گفته شد، وارد مي‌كنيد. سپس نوبت به وارد كردن يك كد امنيتي مي‌شود كه از طريق پيامك براي شما ارسال شده است.
معدل حساب2
اکنون مبلغ وام و اقساط آن در کادری شبیه آنچه در تصویر پایين مي‌بينيد، نمايش داده مي‌شود. به اين صورت شما مي‌توانيد هر زمان که اراده کنيد معدل حساب خود و وام‌هاي قابل دريافت بر آن اساس را مشاهده كنيد و براي دانستن اين موضوع نيازي نيست به شعبه مراجعه كنيد.
معدل حساب
منبع بانک مهر ایران
1 نظر
  1. سعید صیدی می گوید

    میانگین حساب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.