دعوت به همکاری در پروژه های فناوری اطلاعات بانک پارسیان

بانک پارسیان در نظر دارد اجرای چندین پروژه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات خود را برونسپاری نماید.

بدین منظور بانک پارسیان در نظر دارد تا با ارزیابی اطلاعات ارائه شده توسط شرکت های علاقمند، اقدام به شناسایی شرکت های توانمند نموده و در مرحله بعد پس از ارزیابی و انتخاب اولیه شرکت های برتر، از آنها برای ارائه پیشنهاد(RFP) دعوت به همکاری نماید.

بدین منظور شرکت هایی که دارای تخصص و تجربه کافی در هریک از پروژه های زیر هستند می توانند به منظور دریافت اسناد درخواست برای اطلاعات (RFI) تا ساعت 24روز شنبه مورخ 1400/04/26 با ارسال ایمیل اقدام به درخواست دریافت RFI کنند و یا سوالات احتمالی خود را مطرح کنند و از این زمان تا ساعت 24 روز سه شنبه 1400/04/29 فقط به سوالات احتمالی از طریق ایمیل و یا تا ساعت 16 از طریق تلفن پاسخ داده خواهد شد. آخرین فرصت ارسال نهایی مدارک که در RFI به آنها اشاره شده است ساعت 24 روز شنبه مورخ 1400/05/02 و از طریق ایمیل می باشد.

لازم به ذکر است به مدارک دریافتی بعد از این زمان ترتیب اثر داده نخواهد شد.

توصیه اکید می شود علاقه مندان هرچه سریعتر برای دریافت RFI اقدام کنند تا فرصت مناسب برای طرح سوالات احتمالی و جمع آوری و ارسال اطلاعات را داشته باشند.

فهرست پروژه ها:

1. تحول و استقرار گام به گام ساختار سازمانی جدید، توسعه مهارت‌های سرمایه انسانی جهت اجرای نقش‌های جدید و ایجاد تحول در فرهنگ سازمانی فناوری اطلاعات
2. بهینه سازی قابلیت پشتیبانی وتوسعه خدمات فناوری اطلاعات شامل قابلیت های مدیریت دارایی و پیکره‌بندی، مدیریت رخداد ، مدیریت درخواست خدمات، مدیریت تغییرات، مدیریت تأمین‌کنندگان، مدیریت ارتباطات کسب و کار و مدیریت محصولات فناوری
3. طراحی و استقرار برنامه حاکمیت داده و تدوین الزامات حاکمیتی قابلیت های داده
4. تحلیل، طراحی و استقرار قابلیت کاتالوگ داده و جمع آوری و بارگذاری محتوای مورد نیاز
5. شناسایی مستند سازی و اولویت بندی یوزکیس های تحلیلی
6. خدمات آموزش و آگاهی رسانی امنیت اطلاعات
راه های ارتباطی برای پاسخ به ابهامات احتمالی و دریافت RFI :
آدرس پست الکترونیکی: ICTMP-TMO@parsian-bank.ir
تلفن 86127732- 86127995 شنبه الی چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 16.
منبع بانک پارسیان
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.