ارائه خدمات بانکی به ۴۵ هزار نفر در سامانه «شمس» بانک صادرات ایران

شعبه مجازی سپهر (شمس) بانک صادرات ایران با گذشت ۹ ماه از آغاز فعالیت خود موفق به پاسخگویی به بیش از ۴۵ هزار درخواست برای استفاده از انواع خدمات این بانک شد.

شعبه مجازی سپهر (شمس) بانک صادرات ایران با عنوان سامانه پیشخوان مجازی خدمات الکترونیکی این بانک در ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ همزمان با شصت و نهمین سالروز تاسیس بانک صادرات ایران آغاز به کار کرد و تاکنون به ۴۵ هزار درخواست برای بهره‌مندی از خدمات غیرحضوری بانک پاسخ داده شده است.

سامانه شمس بانک صادرات ایران هم‌جهت با رویکرد بانک برای تحول دیجیتال و راه‌اندازی شعب جدید و متناسب با نیازهای قرن پانزدهمی مشتریان، بخشی از وظایف ارائه خدمات غیرحضوری و برخط را به عهده دارد و مطابق با استانداردهای جهانی ارائه به روزترین خدمات بانکی و مالی را ادامه خواهد داد. این سامانه با مزیت کاربری آسان، سرعت و امنیت بالا، خدمات نوین بانکداری الکترونیکی را به مشتریان، از طریق اینترنت و به صورت شبانه‌روزی ارائه می‌کند و ضمن صرفه‌جویی در هزینه‌ها و رفت‌وآمد، آسودگی خاطر را برای مشتریان به همراه خواهد داشت.

طی مدت فعالیت این سامانه، «افتتاح حساب»، «استفاده از خدمات الکترونیک کارت و همراه بانک»، «رفع سوء‌اثر چک»، «وام ازدواج و تهیه جهیزیه»، «فعال‌سازی و غیرفعال‌سازی خدمات» در کنار «درخواست اینترنتی تسهیلات و تعهدات»، «دریافت دسته‌ چک»، و «ثبت‌نام در سامانه درخواست تعویق اقساط تسهیلات»، «پرداخت وام اقشار ویژه»، «درخواست برای کارت اعتباری همیاران سپهر» و «وام اشتغالزایی کمیته امداد و سازمان بهزیستی» از جمله خدماتی هستند که از طریق این سامانه به مشتریان ارائه شده است.

مشتریان برای ورود به این سامانه می‌توانند از طریق نشانی اینترنتیhttps://shams.bsi.ir به سامانه شمس (شعبه مجازی سپهر) متصل شده و خدمات بانکی خود را به صورت مجازی و با امنیت و آسودگی خاطر دریافت کنند.

2 نظرات
  1. مسعود اسلامی می گوید

    این سامانه اصلا ب درد نمیخوره من چهار روزه ک کارتم رو گم کردم حتی کافی نت هم رفتم کار نمیکنه

  2. ناشناس می گوید

    آره دقیقا منم سه روز میخام درخواست کارت غیر حضوری بدم کار نمیکنه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.