شماره تلفن و خدمات مرکز تماس بانک مهر ایران

در صورتی که در مورد خدمات بانک مهر ایران، همراه بانک یا مشکلات حساب خود مشکل یا سوالی دارید، کارشناسان بانک در دسترس شما هستند تا این چالش ها و مشکلات را برای شما حل کنند. خدمات مرکز تماس بانک مهر ایران در ادامه آمده است.

مرکز ارتباط با مشتریان بانک مهرایران با شماره تماس  ۴۳۲۲-۰۲۱ این امکان را در اختیار مشتریان بانک قرار داده تا بدون مراجعه به شعبه، پاسخ خود را بگیرند، در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنند و خطر ابتلا به ویروس کرونا را کاهش دهند.

مرکز تماس بانک مهر ایران

در مرکز تماس بانک مهر ایران بصورت ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز در کمتر از ۳۰ ثانیه و تمامی تماس ها در کمتر از ۶۰ ثانیه پاسخ داده مي‌شود.

شماره تلفن و خدمات مرکز تماس بانک مهر ایران

در این مرکز تماس خدمات اساسی زیر نیز قابل ارائه است

راهنمایی دریافت تسهیلات

اگر توضیحاتی که در رابطه با انواع طرح‌های تسهیلاتی و شیوه دریافت تسهیلات در وب‌سایت بانک وجود دارد، نتوانسته پاسخ سؤالات شما را بدهد، کافیست با مرکز ارتباط با مشتریان بانک تماس بگیرید تا کارشناسان این مرکز پاسخگوی شما باشند.

حل مشکلات همراه بانک و اینترنت بانک

اگر برای استفاده از همراه‌بانک یا اینترنت‌بانک خود دچار مشکلی شده‌اید و راهکار آن را نمی‌دانید، مرکز ارتباط با مشتریان بانک برای کمک به حل این مشکل در کنار شماست.

بازیابی رمز عبور و انسداد کارت

در صورتی که نیاز به بازیابی رمز عبور یا مسدود کردن کارت خود دارید، نیازی نیست به شعب بانک مهر ایران مراجعه کنید. کار شما از طریق تماس با مرکز ارتباط با مشتریان بانک قابل انجام است.

7 نظرات
 1. ابوالفضل رستم زاده می گوید

  سلام من از شعبه اهر استان آذربایجان شرقی وام ازدواج اقدام کردم بعداز چندین ماه کش وقوس امروز صبح پیامک اومده که وام شما پرداخت گردید ولی رفتم پول بردارم میگه قابل برداشت نیست کارمند همون شعبه باضامن من دوست نزدیک هستند واینجانب به ضامنم قول دادم مبلغی از وام وقتی که واریز شد بهش بپردازم ولی چون ضامن من باکارمند همون شعبه رفاقت نزدیکی دارند وضامن من به کارمند بانک گفته که جلوی حساب منو بگیره لطفا راهنماییم بکنید

 2. جلال می گوید

  سلام متاسفانه چند روزه خدمات اینترنت بانک مشکل داره کسی هم جواب گو نیست

 3. ناشناس می گوید

  سلام
  دفعه قبل که زنگ زدم 13 دقیقه منتظر موندم تا کارشناس جواب بده کمتر از 60ثانیه خیلی جالب بود برام!!؟؟؟
  الان بیش از یک هفته هست باشعبه دکتر فاطمی تماس میگیرم حتی کسی گوشی رو بر نمیداره بعد هم ادعا داریم تکرین ارباب رجوع وکنترل کرونا وجلوگیری از پاسخ گویی حضوری

 4. مجتبی کلهری می گوید

  حد مانده حساب بنده ده هزار تومان بود. الان ۳۸ هزار تومان تو کارته فقط اون ۸ هزار قابل برداشته .میشه بگید چرا برای چی؟؟؟ مانده حساب رو بیشتر کردین یعنی؟؟
  لطفا یا زنگ یا پیامک بدین ۰۹۱۸۵۶۸۸۵۶۹

 5. kazem می گوید

  هر چی از فساد و تبعیض و سلیقه شخصی تو بانک مهر بگیم بازم کمه
  واسه وام ازدواج ۱۰۰ میلیونی ۲ تا ضامن بردیم نفری ۵۰ میلیون کسر حقوق دادن(کارمند رسمی) بعد از ۳ ماه بهمون میگن برو به جای این ۲ تا یدونه بیار ۱۰۰ میلیون کسرحقوق داشته باشه
  چرا؟ چون رئیس لج کرده با ضامن
  چون مسئول وام با ضامن مشکل داره به رئیس گفته قبول نکنه

  به به و چه چه به چنین بانکی و ناظر بانک

 6. توحید می گوید

  هربار زنگ زدم به شماره 4رقمی و کیلید 4 کارشناس را زدم گفت تماا اشغال هستن و خداحافظ

 7. سعیدفرشیدنیا می گوید

  سلام یک هفته هستش که با شماره ۰۲۱۴۳۲۲تماس میگیرم موفق نشدم تماس حاصل کنم همش بوق اشغال میزنه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.