شماره تلفن و خدمات مرکز تماس بانک مهر ایران

در صورتی که در مورد خدمات بانک مهر ایران، همراه بانک یا مشکلات حساب خود مشکل یا سوالی دارید، کارشناسان بانک در دسترس شما هستند تا این چالش ها و مشکلات را برای شما حل کنند.

مرکز ارتباط با مشتریان بانک مهرایران با شماره تماس  ۴۳۲۲-۰۲۱ این امکان را در اختیار مشتریان بانک قرار داده تا بدون مراجعه به شعبه، پاسخ خود را بگیرند، در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنند و خطر ابتلا به ویروس کرونا را کاهش دهند.

در مرکز تماس بانک مهر ایران بصورت ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز در کمتر از ۳۰ ثانیه و تمامی تماس ها در کمتر از ۶۰ ثانیه پاسخ داده مي‌شود.

شماره تلفن و خدمات مرکز تماس بانک مهر ایران

در این مرکز تماس خدمات اساسی زیر نیز قابل ارائه است

راهنمایی دریافت تسهیلات

اگر توضیحاتی که در رابطه با انواع طرح‌های تسهیلاتی و شیوه دریافت تسهیلات در وب‌سایت بانک وجود دارد، نتوانسته پاسخ سؤالات شما را بدهد، کافیست با مرکز ارتباط با مشتریان بانک تماس بگیرید تا کارشناسان این مرکز پاسخگوی شما باشند.

حل مشکلات همراه بانک و اینترنت بانک

اگر برای استفاده از همراه‌بانک یا اینترنت‌بانک خود دچار مشکلی شده‌اید و راهکار آن را نمی‌دانید، مرکز ارتباط با مشتریان بانک برای کمک به حل این مشکل در کنار شماست.

بازیابی رمز عبور و انسداد کارت

در صورتی که نیاز به بازیابی رمز عبور یا مسدود کردن کارت خود دارید، نیازی نیست به شعب بانک مهر ایران مراجعه کنید. کار شما از طریق تماس با مرکز ارتباط با مشتریان بانک قابل انجام است.

  افزایش سقف انتقال وجه در همراه‌ بانک مهر ایران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.