دریافت اعتبار از بانک اقتصادنوین بدون نیاز به ضامن

در طرح اعتبارینو، مشتریان بانک اقتصادنوین می‌توانند تا ۸۰ درصد مبلغ سپرده بلندمدت خود یا ارزش واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری و تا سقف ۵ میلیارد ریال، برای خرید محصولات عرضه‌شده در فروشگاه‌های منتخب، بدون نیاز به معرفی ضامن، اعتبار دریافت کنند.

در این طرح، تمام سپرده‌گذاران بانک اقتصادنوین، دارندگان واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت شرکت تأمین سرمایه نوین و کارکنان مشتریان حقوقی که حساب بلندمدت در بانک اقتصادنوین دارند، می‌توانند از خدمات این طرح بهره‌مند شوند.

در طرح یادشده، سپرده مشتری و واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری به‌ عنوان وثیقه تلقی شده و درخواست‌کنندگان محترم به ضامن نیاز ندارند؛ از این‌ رو مشتریان می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن، اعتبار مورد نیاز خود را دریافت کرده و با خرید از فروشگاه‌های منتخب طرح، از این اعتبار استفاده کنند.

واجدان شرایط دریافت اعتبار می‌توانند پس از مراجعه به شعب بانک در سراسر کشور و دریافت اعتبار، به تارنمای اعتبارینو به نشانی etebarino.com مراجعه و پس از ثبت‌نام، کالاهای موردنیاز خود را از فروشگاه‌های طرف قرارداد، در چند نوبت و تا سقف اعتبار مشخص‌شده خریداری کنند. بازپرداخت اعتبار مصرفی، به اختیار مشتری و از ۳ تا ۳۶ قسط ماهانه است.

▫️02148031000

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.