پی پل خرید و فروش ارزهای مجازی در انگلیس را آغاز کرد

کاربران پی پل در انگلیس از امروز می‌توانند ارزهای مجازی از جمله بیت کوین را با کیف پول‌های الکترونیک خود خرید و فروش کنند.

شرکت تجارت الکترونیکی پی‌پل از امروز به مشتریان خود در انگلیس اجازه خرید و فروش و نگهداری بیت کوین و سایر ارزهای مجازی را می‌دهد.

این اقدام پی‌پل برای ارائه خدمات ارز مجازی در خارج از آمریکا باعث پذیرش بیشتر این شکل جدید از سرمایه می‌شود.

این شرکت مستقر در کالیفرنیا بیش از  403 میلیون حساب فعال در سراسر دنیا دارد و یکی از بزرگترین شرکت‌های مالی دنیاست که دسترسی مشتریان خود را به ارزهای مجازی امکان‌پذیر می‌سازد.

پی پل در ابتدای سال جاری میلادی خرید و فروش ارزهای مجازی در آمریکا را آغاز کرد و بعد، این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرد تا از دارایی های دیجیتال خود برای خرید از میلیون‌ها کسب و کار در شبکه آن استفاده کنند.

این شرکت امیدوار است وارد شدن آن به دنیای ارزهای مجازی باعث پذیرش بیشتر این ارزها در جهان شود و شبکه آن را برای ارزهای دیجیتال جدید که احتمالاً توسط شرکت‌ها و بانک‌های مرکزی راه‌اندازی می‌شود آماده کند.

خوزه فرناندز دا پونته، مدیر بخش بلاک چین پیپل، در بیانیه‌ای اعلام کرد:«ما متعهدیم دقیقا طبق قوانین انگلیس و سراسر دنیا عمل و از نقشی که قرار است ارزهای دیجیتال در آینده تجارت جهان بازی کنند حمایت کنیم».

مشتریان در انگلیس قادر خواهند بود بیت کوین، اتر، لایت کوین و بیت کوین کش را از طریق کیف پول های پی پل خود به صورت آنلاین یا بر روی نرم افزار موبایل خریداری کنند.

  رمزارزها را تعیین تکلیف کنید
منبع تسنیم
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.