خدمات خودرویی همراه کارت بانک آینده چیست

آیا با خدمات خودرویی همراه کارت بانک آینده آشنایی دارید؟ سامانه همراه‌کارت بانک آینده، نرم‌افزارِ پرداختی متفاوت است که از طریق آن می‌توانید خدمات متنوعی از جمله خدمات مربوط به خودرو، هم‌چون: استعلام و پرداخت خلافی خودرو را دریافت کنید.

خدمات خودرویی همراه کارت بانک آینده یکی از امکانات این اپلیکیشن است. برای استفاده از این امکان، کافی است با نصب سامانه همراه‌کارت (hamrahcard.ir) در صفحه اصلی آن، گزینه “خدمات خودرو” را انتخاب کرده و مشخصات پلاک خودرو را وارد کنید و بدین ترتیب، از خدمات خودرویی این نرم‌افزار، بهره‌مند شوید.

سامانه همراه‌کارت بانک آینده، نرم‌افزاری ساده، کاربردی و رایگان است که در حال حاضر، قابل‌استفاده برای تلفن‌های همراه و تبلت‌های هوشمند با سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS است.

این سامانه با ارائه خدمات مبتی بر کارت هم‌چون: انتقال وجه کارت‌به‌کارت، دریافت موجودی، خرید شارژ و اینترنت، پرداخت قبوض شهری، نیکوکاری، خدمات خودرو، اعتبارسنجی بانکی و پرداخت‌های اینترنتی، توانسته است؛ به‌ویژه در شرایط همه‌گیری کرونا، جایگاه ویژه‌ای را در میان کاربران بانکداری الکترونیکی برای خود، کسب کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.