بانکداری بدون شعبه؛ افقی که در1400 محقق شد

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت گفت: در چندسال گذشته وعده بانکداری بدون شعبه در سال 1400را داده بودیم که خوشبختانه امروز محقق شد و در پایان سال جاری بانک در قالب یک شعبه فعالیت خواهد داشت.

محمدحسین حسین زاده در جلسه مجمع عمومی عادی و در جمع سهامداران این بانک افزود: نقطه اوج بانکداری اجتماعی و تحقق بانکداری دیجیتال مهمترین اتفاق سال 99  برای بانک قرض الحسنه رسالت بود به طوری که در پایان سال گذشته ما تنها 24 شعبه فیزیکی داشتیم. 

وی با اشاره به فعالیت مراکزعملیاتی که درخواست های مشتریان را مدیریت می کنند، اظهار داشت: دو مرکز خدمات سپرده و ارتباط با اعضا و اطلاع رسانی از مهمترین این مراکز به شمار می روند.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت، مرکز ارتباط بااعضا و اطلاع رسانی را بازویی توانمند در مجموعه خواند و یادآور شد: این مرکز با در اختیار داشتن 120 کارشناس مجرب روزانه پاسخگوی 15هزار تماس مشتریان هستند.

حسین زاده تعداد تسهیلات پرداختی این بانک در سال گذشته را حدود 750هزار فقره عنوان کرد و افزود: این تعداد تسهیلات بجز تسهیلات تکلیفی بوده و با کارمزد دو درصد پرداخت شده اند.

گفتنی است مجمع عمومی عادی بانک قرض الحسنه رسالت منتهی به 1399/12/29 با حضور بیش از 52/67 درصد سهامداران در ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد.

منبع بانک قرض الحسنه رسالت
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.