سرویس پرداخت مستقیم (Direct Debit) آپ چیست؟

با فعال‌سازی پرداخت‌مستقیم (Direct Debit) در سوپر اپلیکیشن آپ، امکان پرداخت هزینه خدماتی مانند اسنپ‌فود، اسنپ تاکسی و اپلیکیشن‌های معتبر دیگری را بدون نیاز به وارد کردن مشخصات کارت بانکی یا رمز پویا خواهید داشت.

پرداخت مستقیم، بدون واسطه!

آیا تابحال به انجام پرداخت‌های آنلاین خود بدون نیاز به ورود به درگاه پرداخت اینترنتی، وارد کردن اطلاعات کارت بانکی و دردسرهای رمز پویا فکر کرده اید؟ آپ برای اولین بار در ایران این امکان را برای کاربران فراهم کرده است.

اگر کاربر اپلیکیشن آپ هستید، کافی‌ست به آیکون پرداخت مستقیم در صفحه دوم اپلیکیشن آپ مراجعه و این روش پرداخت را برای سفارش‌های اسنپ فود خود فعال کنید. اگر کسب‌وکاری هستید که در صدد ارائه این روش پرداخت به کاربران و کاهش نرخ ریزش کاربران در مرحله پرداخت هستید، کافی ست با ایمیل DirectDebit[at]asanpardakht.ir در ارتباط باشید.

پرداخت مستقیم (Direct Debit) چیست؟

پرداخت مستقیم یا دایرکت‌دبیت عملیاتی است که کاربران با استفاده از آن می‌توانند پرداخت‌های دوره‌ای و تا سقف مشخص شده‌ را بدون اینکه به بانک مراجعه کنند یا نیاز به وارد کردن اطلاعات کارت بانکی و رمز پویا باشد را به صورت اتوماتیک انجام دهند. در این عملیات، کاربر پس از اینکه بانک و حساب خود را مشخص کرد به شرکتی که پروسه پرداخت مستقیم (آپ) را به عهده دارد اجازه می‌دهد تا برای پرداخت ھزینه‌هایی مانند صورتحساب قبض، پرداخت اقساط، خرید روزانه، سفارش غذا و غیره را تا سقف مشخص شده توسط کاربر و بدون نیاز به وارد کردن اطلاعات کارت بانکی، از حساب مشخص شده برداشت کند.

برای نمونه اگر به طور روزانه یا در تعداد دفعات زیاد اقدام به ثبت سفارش غذا از طریق اسنپ‌فود دارید، باید در هر مرتبه اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نمایید و رمز پویا دریافت کرده و مجدد آن را در قسمت‌های مربوطه درج کنید. اما با سرویس پرداخت مستقیم آپ می‌توانید این پروسه را بدون اینکه درگیر اتلاف وقت برای درج اطلاعات کارت بانکی و رمز پویا شوید، به صورت لحظه‌ای و با سقف برداشت تعیین شده، به صورت اتوماتیک انجام دهید. امروزه از روش پرداخت مستقیم یا دایرکت‌دبیت در سراسر جهان و بخش‌های مختلف استفاده می‌شود. همچنین باید اشاره کرد که این پروسه امنیت بالاتری را برای کاربر به ارمغان می‌آورد، چرا که نیاز به وارد کردن هیچ بخشی از اطلاعات کارت بانکی نیست و تمام عملیات بین دو سیستم بانکی و شرکت پرداخت مستقیم در یک محیط امن انجام می‌شود.

نکات قابل توجه

  1. پرداخت لحظه‌ای (Direct Debit) از نوین‌ترین روش پرداخت آنلاین است.
  2. این روش که بهترین تجربه کاربری پرداخت را داراست، پس از کسب مجوز از کاربر و با فعالسازی یک قرارداد فعال می‌شود.
  3. در این قرارداد، کاربر مدت زمان و سقف برداشت روزانه از حساب بانکی خود را مشخص می‌کند. همچنین امکان ویرایش و لغو این قرارداد در هر لحظه از طریق اپلیکیشن آپ وجود دارد.
  4. پس از فعالسازی قرارداد، کاربر پرداخت‌های پرتکرار و خرد خود در کسب‌وکارهای پذیرنده‌ی این روش را تنها با یک اشاره و بدون نیاز به وارد نمودن اطلاعات کارت بانکی، دریافت رمز پویا و… انجام می‌‌دهد.

مزایای سرویس پرداخت مستقیم با آپ

امنیت: بکارگیری بهترین پروتکل‌های امنیتی برای ایـمن ‌نگه ‌داشتن تراکنش‌ها
سرعت: پرداخت با یک اشاره بدون نیاز به وارد نمودن اطلاعات کارت بانکی و دریافت رمز پویا

سادگی: امکان فعالسازی و لغو ساده قرارداد در هر لحظه از اپلیکیشن آپ

سرویس پرداخت مستقیم با آپ

امکان فعالسازی و لغو ساده قرارداد در هر لحظه از اپلیکیشن آپ

آپ در راستای تقویت اکوسیستم کسب و کارهای نوپا و همچنین ارایه خدمات متنوع در بخش سرویس پرداخت مستقیم، امکان حضور کسب و کار شما را در این بخش فراهم ساخته است.

قابل اشاره است که اپلیکیشن آپ با بیش از ۴۰ میلیون نصب، بزرگترین اپلیکیشن پرداخت در کشور است. بنابراین پذیرندگان و کسب‌وکارهای سرویس پرداخت مستقیم، در معرض دید تمامی این کاربران قرار خواهند گرفت .

نکات قابل توجه

  1. یک مزیت رقابتی قابل توجه برای کسب‌وکارهای پذیرندهاین روش پرداخت یک مزیت رقابتی قابل توجه برای کسب‌وکارهایی است که تمامی یا بخشی از کاربران آنها، پرداخت‌هایی پرتکرار و خرد انجام‌ می‌دهند.
  2. فراهم ساختن بهترین تجربه پرداخت برای کاربرانکاربر پس از فعالسازی قرارداد پرداخت لحظه‌ای، تمامی پرداخت‌های خود را تنها با یک اشاره انجام می‌دهد. این در حالی‌ست که پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی مستلزم وارد نمودن اطلاعات کارت بانکی، دریافت رمز پویا و… در هر تراکنش پرداخت است. همچنین در این روش تمامی مراحل ساده و کاربرپسند برای اتمام انجام تراکنش درنظر گرفته شده است.
  3. کاهش نرخ ریزش کاربراننرخ ریزش کاربران در پرداخت لحظه‌ای نسبت به سایر روش‌های پرداخت به مراتب پایین‌تر است.
1 نظر
  1. ... می گوید

    چرا برای یانک سپه نداره این قابلیت رو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.