ارز دیجیتالی بیت کوین؛ جدیدترین راه دریافت کمک مالی در توئیتر

توئیتر در حال آزمایش قابلیت جدیدی است تا کاربران بتوانند با استفاده از ارز دیجیتالی بیت کوین در این شبکه اجتماعی پول پرداخت کنند.

توئیتر روز پنجشنبه اعلام کرد که اکنون به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از بیت کوین به حساب‌های مورد علاقه خودشان در این شبکه اجتماعی پول پرداخت کرده و به محتوای مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند. این شرکت در ماه می ویژگی جدیدی را به عنوان یک قابلیت آزمایشی برای دریافت پول از کاربران جهت استفاده از محتوایی که در توئیتر ارسال می‌کنند، معرفی کرد. مسئولان این شرکت به تازگی اعلام کرده اند که این ویژگی از این هفته به صورت جهانی برای همه کاربران iOS منتشر می‌شود و در هفته‌های آینده نیز در دسترس کاربران اندروید قرار می‌گیرد.

روش های پرداخت پول در توئیتر

پیش از این، کاربران می‌توانستند با استفاده از خدمات پرداخت سنتی مانند برنامه Square’s Cash و PayPal Venmo از ارز فیات استفاده کنند. اکنون توئیتر سرویس کیف پول بیت کوین Strike را ادغام کرده تا سازندگان بتوانند ارز دیجیتالی بیت کوین را هم دریافت کنند. این شرکت همچنین به کاربران اجازه می‌دهد آدرس خود را برای ارسال و دریافت نکات در مورد ارز‌های رمزنگاری شده اضافه کنند. توئیتر هیچ گونه پولی را که از طریق این آپشن ارسال می‌شود، دریافت نمی‌کند. ادغام بیت کوین با ویژگی راهنمای توئیتر تعجب آور است، زیرا جک دورسی، مدیرعامل این شرکت یکی از سرسخت‌ترین حامیان این ارز رمزنگاری شده است.

علاوه بر این، توئیتر در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که به کاربران اجازه می‌دهد مجموعه دارایی‌های دیجیتالی NFT خود را در شبکه اجتماعی احراز هویت کرده و به نمایش بگذارند. این شرکت جزئیات زیادی در مورد این پروژه بلاکچین ارائه نکرد، اما گفت که این روش دیگری برای حمایت از سازندگان ارز دیجیتال است. علاوه بر بلاکچین، توئیتر همچنین از راه اندازی صندوقی برای کاربرانی که میزبان اتاق‌های صوتی Spaces هستند به عنوان راهی برای ایجاد انگیزه برای رویداد‌های صوتی زنده خبر داد. سال گذشته، این شرکت Spaces را معرفی کرد که ویژگی است که در آن کاربران می‌توانند در اتاق‌های مجازی و فقط به شکل صوتی با دیگران ارتباط برقرار کرده و با آن‌ها چت کنند. این شرکت امیدوار است صندوق آینده کاربران بیشتری را برای میزبانی رویداد‌های صوتی زنده در توئیتر تشویق کند.

منبع باشگاه خبرنگاران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.