مراحل فعال سازی کارت بلوبانک

بلوبانک به عنوان یک بانک 24 ساعته، هیچ روز و ساعتی تعطیل نیست ولی در حال حاضر ذیل نظارت، مسئولیت و مجوز بانک سامان مشغول فعالیت است و خدمات بانکی مختلفی را به مردم بصورت کاملاً غیرحضوری ارائه می‌دهد.

احتمالاً اسم بلوبانک را شنیده‌اید و شاید اپلیکیشن بلوبانک را نصب و در این بانک دیجیتالی افتتاح حساب کرده‌اید، بلوبانک یک بانک کاملاً بدون شعبه است که 7 روز هفته در 24 ساعت شبانه روز به مشتریان سرویس می‌دهد.

اتصال بلوبانک به شبکه‌های سراسری بانکی و پرداختی(شتاب و شاپرک) از مسیر سوئیچ‌های بانک سامان و با نظارت این بانک انجام می‌شود و هیچ‌گونه نگرانی را برای مشتریان به دنبال نخواهد داشت. ما در این مطلب نحوه فعال‌سازی کارت بلوبانک را بررسی می‌کنیم:

بعد از نصب بلوبانک و انجام مراحل افتتاح حساب، کارت بانکی به آدرس دلخواه شما در کمتر از ۵ روز کاری در تهران و ۱۰ روز کاری در سایر نقاط کشور بصورت کاملاً رایگان ارسال می‎شود.

فعال سازی کارت بلوبانک

برای فعال سازی کارت بلوبانک باید ابتدا وارد اپلیکیشن بلوبانک شوید و  شماره کارت خود را در قسمت فعال‎سازی کارت وارد کنید.

بلوبانک

شما همچنین می‌توانید کارت خود را برای فعال‌سازی اسکن کنید.

بلوبانک

پس از وارد کردن شماره کارت یا اسکن کارت، برای کارت بانکی خود رمز اول انتخاب کنید و بر روی تایید و فعال سازی کلیک کنید.

بلوبانک

 

بعد از این مرحله کارت بانکی شما فعال می‌گردد و همزمان با رمز اول، رمز پویا نیز برای شما فعال می‌شود.

مراحل فعال سازی کارت بلوبانک
دریافت و فعال‌سازی رمزهای کارت از طریق اپلیکیشن بلوبانک بصورت آنلاین انجام می‌شود و از طریق اپلیکیشن بلوبانک امکان مسدود کردن موقت کارت و غیرفعال کردن کارت در صورت مفقودی و درخواست مجدد کارت وجود دارد.

 

بلولاین؛ همیشه به وقت همه‌جا

اگر سوالی دارید، در چت اپلیکیشن بلوبانک پیام صوتی و یا متنی بگذارید، یا با شماره ۸۷۶۴۱-۰۲۱ تماس بگیرید. کارشناسان بلولاین همیشه آماده‌ی پاسخ‌گویی و حل مشکلات احتمالی شما هستند.

  از غیرفعال و مسدود کردن بلوکارت تا دریافت شماره حساب و شبا

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.