کیف پول بانک ملی در اپلیکیشن بله

آیا با کیف پول بانک ملی در اپلیکیشن بله آشنا هستید؟ کیف پول‌ها دیگر فقط کاربرد فیزیکی ندارند و پا به دنیای دیجیتال گذاشتند. با حضور آن‌ها می‌توان در وقت، این گنج گران‌بها صرفه‌جویی کرد.

با اضافه شدن کیف پول بانک ملی به پیام‌رسان بانکی بله، یک ابزار کارآمد در دسترس کاربران بله قرارگرفته است تا به‌وسیلهٔ آن بتوانند سریع‌تر و راحت‌تر فعالیت‌های مالی خود را بدون استفاده از شماره کارت، CVV2 و از همه مهم‌تر رمز دوم انجام دهند.

کیف پول بانک ملی در اپلیکیشن بله

در واقع کیف پول بانک ملی بله ویژهٔ پرداخت‌های خرد است. یعنی پرداخت‌هایی که مبلغ آن‌ها ناچیز است و پردازش فراوانی را از سمت بانک می‌طلبد.

سازوکار کیف پول‌ بانک ملی نیز بسیار ساده است.

با استفاده از این کیف پول یک حساب مجازی برای شما ساخته می‌شود. با شارژ کردن این کیف پول، می‌توانید پرداخت‌های خرد خود را انجام دهید و دیگر نیازی به اجرای کدهای دستوری USSD یا اتصال به درگاه‌های اینترنتی ندارید. همهٔ تراکنش‌های خرد بر بستر بله به‌راحتی انجام می‌شود.

نحوه شارژ کردن کیف پول بانک ملی در بله

با مراجعه به صفحهٔ بانک من و انتخاب کیف پول می‌توانید علاوه بر شارژ کردن کیف پول با مبالغ ثابت، مبلغ مورد نظر خود را نیز وارد کنید. با فشردن گزینهٔ تأیید به درگاه بانکی منتقل می‌شوید. پس از تکمیل روند پرداخت، کیف پول شما شارژ می‌شود.

چگونه از کیف پول بله استفاده کنیم؟

استفاده از کیف پول بله بسیار راحت است؛ کافی‌ست کیف پول خود را شارژ کنید تا امکانات زیر در دسترس شما قرار گیرد.

خرید شارژ و اینترنت در بله

خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی، یکی از فعالیت‌های زمان‌گیری محسوب می‌شود که در طی روز وقت ما را بیهوده تلف می‌کند. با شارژ کردن کیف پول بانک ملی بله می‌توانید بدون اتلاف وقت، فقط بستهٔ مورد نظر خود را انتخاب کنید و از طریق کیف پول روند پرداخت آن را انجام دهید.

انتقال وجه از کیف پول به حساب بانک ملی (Cash Out)

انتقال وجه از کیف پول به حساب بانک ملی از دیگر امکانات جذاب کیف پول بله است.

تمامی فرآیندهای انتقال وجه از کیف پول به حساب بانک ملی زیر نظر سازمان بانک مرکزی ایران انجام می‌شود. شما روزانه می‌توانید تا سقف ۲۰۰ هزارتومان، موجودی کیف پول‌تان را به کارت بانک ملی‌تان، منتقل کنید.

ارسال پاکت هدیه

پاکت هدیه بله در واقع نوعی پیام پولی است که فقط و در بستر پیام‌رسان بانکی بله وجود دارد.

این پاکت هدیه سازوکاری مانند کادو دارد و شما می‌توانید با استفاده از آن به عزیزانتان مبلغی را هدیه دهید. برای پرداخت مبلغ این پاکت‌‌های هدیه‌ٔ بهداشتی نیز می‌توانید از موجودی کیف پول‌تان استفاده کنید.

خرید محتوای ویژه

محتوای ویژه نام یکی از امکانات جذاب پیام‌رسان بانکی بله است. کانال‌داران بله می‌توانند محتواهای ارزشمندشان را در این قالب به فروش برسانند و از این طریق درآمدزایی کنند.

برای خرید محتوای ویژه در بستر بله می‌توانید با استفاده از موجودی کیف پولتان بدون نیاز به کارت بانکی و رمز دوم، اقدام کنید.

دوستانتان را به بله دعوت کنید، امتیازتان را بالا ببرید!

با دعوت کردن دوستانتان به بله، امتیاز خود را در باشگاه مشتریان بله بالا ببرید و شانس خود را برای بردن جوایز هجیان‌انگیز جشنواره‌های پیام‌رسان بله، بیشتر کنید.

برای دعوت دوستانتان به بله کافی‌ست به صفحهٔ بانک من مراجعه کنید و از قسمت باشگاه مشتریان بله، کد دعوتتان را به اشتراک بذارید. دوستانتان با استفاده از این کد به شما امتیاز هدیه می‌دهند.

مراقب زمانتان باشید!

صرفه‌جویی در وقت  مهم‌ترین ویژگی کیف پول بانک ملی بله است؛ با یک‌بار افزایش موجودی کیف پول، می‌توانید بارها از آن استفاده کنید.

برای استفاده از این کیف پول هیجان‌انگیز، ابتدا پیامرسان بله را دانلود کنید و سپس به صفحهٔ بانک من بله بروید. امکانات جذاب کیف پول بله منتظر شماست!

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.