جایزه های متنوع در جشنوارهٔ باشگاه مشتریان اپلیکیشن بله

واژهٔ جشنواره از دل جشن بیرون آمده است! جشنی پر از آواهای شاد که دلی خوش را به همراه می‌آورد. آوازهٔ بله هم از دل همین خوشی‌ها آمده است تا با برپایی جشنواره‌ آن هم مملو از جوایز ویژه، خوشی‌های کوچک را چند برابر کند.

در جشنوارهٔ آوازهٔ پیام‌رسان بله که از تاریخ دوم آبان‌ ماه ۱۴۰۰ آغاز شده است، با دعوت دوستانتان می‌توانید امتیاز بگیرید و در قرعه‌کشی ۱۴ دستگاه ساعت هوشمند، ۷ دستگاه گوشی تلفن همراه و ۷ دستگاه تبلت شرکت کنید.

چگونه در جشنواره شرکت کنیم؟

با نصب پیام‌رسان بانکی بله، مراجعه به صفحهٔ بانک من و کلیک بر روی گزینهٔ باشگاه بله، می‌توانید وارد این باشگاه شوید؛ اما زمانی در جشنواره شرکت می‌کنید که دوستانتان را با کد ویژهٔ خودتان به بله دعوت کنید.

در جشنوارهٔ آوازهٔ بله چگونه امتیاز بگیریم و برندهٔ شویم؟

با دعوت از یک نفر ۱۰۰ امتیاز می‌گیرید و به‌ طور اتفاقی بین هزار تا ۱۰هزار تومان پاکت هدیه دریافت می‌کنید.

با دعوت از نفرات دوم و سوم ۲۰۰ امتیاز می‌گیرید و به‌ طور اتفاقی بین هزار تا ۱۰ هزار تومان پاکت هدیه دریافت می‌کنید.

از نفر چهارم به بعد، با هر دعوت ۳۰۰ امتیاز می‌گیرید و می‌توانید گردونۀ شانس را بچرخانید!

همچنین برای شرکت در قرعه‌کشی بزرگ جشنواره آوازهٔ بله باید حداقل ۵ نفر را دعوت کنید.

با معرفی بله به ۵ الی۱۰ نفر در قرعه‌کشی ۱۴ ساعت هوشمند شرکت می‌کنید؛ با معرفی بله به ۱۰ الی ۱۵ نفر در قرعه‌کشی ۷ دستگاه موبایل و ۱۴ ساعت هوشمند شرکت می‌کنید و با معرفی بله به بیش از ۱۵ نفر در قرعه‌کشی ۷ دستگاه تبلت، ۷ دستگاه موبایل و ۱۴ ساعت هوشمند شرکت می‌کنید.

اگر به بله دعوت شدیم چیکار کنیم؟

پس از واردکردن کد معرف ۳۰۰ امتیاز دریافت می‌کنید و می‌توانید گردونۀ شانس رو یک‌ بار بچرخانید (هر بار گرداندن گردونۀ شانس به ۳۰۰ امتیاز احتیاج دارد).

۲۴ ساعت بعد از ثبت کد، با اولین تراکنش در کیف پول بله، به‌طور اتفاقی بین هزار تا ۱۰ هزار تومان پاکت هدیه دریافت می‌کنید.

قرعه‌کشی جشنوارهٔ «آواز بله شنیدن از دوست خوش است!» هفتهٔ اول آذرماه انجام می‌شود. پس برای اینکه شانس خودتان را بالا ببرید، همین حالا پیام‌رسان بانکی بله را دانلود کنید و کد دعوت‌تان را بفرستید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.