دو برنده خودرو درگهان قشم هم اعلام شدند

روزهای پر جایزه در قشم با اهدای دو خودروی دیگر به بهزاد کفاشی و احمد پراندوخته برندگان جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تجارت در درگهان جزیره قشم ادامه یافت.

این در حالی است که  پیشتر نیز بهروز کبیر و خالد آتشبار دو برنده خودرو پژو 206 جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تجارت در بازار سیتی سنتر 1 و 2 جزیره قشم شدند.

در مرحله پایانی جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تجارت احمد پراندوخته از روستای رمچاه که در بازار دو دلفین، نزدیک به ده سال است که مشغول به کار بوده و از دستگاه های ایران کیش استفاده می کند، برنده یکی دیگر از خودروهای پژو 206 در این جشنواره نام گرفت.

بهزاد کفاشی  نیز که در درگهان قشم شش سال است با دستگاه های ایران کیش تراکنش های خرید را انجام می دهد به عنوان برنده دیگر دستگاه خودرو جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تجارت درگهان قشم شناخته شد.

جشنواره طلایی بانک تجارت و ایران کیش در مراکز تجاری استان های تهران، البرز، هرمزگان، آذربایجان شرقی، گیلان، خوزستان، خراسان رضوی برگزار شد. جایزه ویژه این جشنواره اهدای خودرو در مراکز تجاری این استان ها به پذیرندگانی که دارای پایانه های فروش شرکت ایران کیش متصل به حساب های بانک تجارت می باشند بود که در چهارمین و آخرین مرحله به برندگان خوش شانس اهدا شد. بهروز کبیر و خالد آتشبار در بازار سیتی سنتر 1 و 2 قشم و همینطور بهزاد کفاشی و احمد پراندوخته در درگهان قشم 4 برنده 4 خودرو پژو 206 در این جزیره شدند.

گفتنی است در مراسم درگهان قشم با توجه به عدم حضور احمد پراندوخته در زمان قرعه کشی با او تماس تلفنی گرفته شد.

منبع شرکت کارت اعتباری ایران کیش
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.