ارائه خدمات چک‎‌‌های صیادی در خودپردازهای بانک ملت

ارائه خدمات چک‎‌‌های صیادی در خودپردازهای بانک ملت هم ارائه می شود.

مشتریان این بانک می توانند از این پس تمامی خدمات چک های صیادی را از طریق پایانه های خود پرداز بانک ملت در سراسر کشور دریافت کنند.

ارائه خدمات چک‎‌‌های صیادی در خودپردازهای بانک ملت

بانک ملت پیش از این و همزمان با اجرای قانون جدید چک خدمات چک های صیادی را در کانال های مختلف غیرحضوری مانند همراه بانک و اینترنت بانک نیز فعال کرده بود.
ارایه خدمات چک های صیادی از طریق پیامک هم برای مشتریان دارای حساب در بانک ملت مدتی پیش فعال شده و در دسترس قرار گرفته است.

آمنه نادعلی زاده معاون اداره نظام پرداخت های بانک مرکزی، با حضور در شعبه مرکزی بانک ملت در تهران، از ارایه این خدمت به عنوان بخش دیگری از مجموعه خدمات غیرحضوری چک های صیادی خبر داد.

وی افزود: بانک ملت نخستین بانکی است که این خدمت را به مشتریان ارایه می دهد و بانک های دیگر هم ارایه این خدمت را در دستور کار قرار داده اند.

رستم شاه گشتاسبی رییس اداره کل زیرساخت و نرم افزار بانک ملت هم در گفت و گو با واحد مرکزی خبر صدا و سیما اظهار داشت: بانک ملت همسو با سیاست های بانک مرکزی از ابتدای اجرای قانون جدید زیرساخت ها و نیازمندی های فنی را آماده ساخت و خوشبختانه در کانال های مختلف خدمات غیرحضوری مشتریان می توانند، امور مربوط به ثبت، تایید و انتقال چک های صیادی جدید را انجام دهند.

گشتاسبی افزود: از امروز همه دستگاه های خودپرداز بانک ملت در سراسر کشور، خدمات چک های صیادی را ارایه می دهند و در واقع افرادی که گوشی هوشمند یا دسترسی به سامانه های مانند اینترنت بانک ندارند می توانند بدون مراجعه به شعبه، از این طریق خدمت مورد نظر را دریافت کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.