مدیرعامل فناپ به عنوان چهره ماندگار نمایشگاه تراکنش ایران انتخاب شد

در نخستین روز از هفتمین نمایشگاه «تراکنش ایران» مدیرعامل فناپ به عنوان چهره ماندگار نمایشگاه تراکنش ایران انتخاب شد.

در ابتدای مراسم افتتاحیه نمایشگاه تراکنش سال 1400، محمدمراد بیات مدیرعامل مرکز «فابا» و محمدابراهیم مقدم عضو هیأت‌مدیره این مرکز به شرکت‌کنندگان خوشامد گفتند و درباره چگونگی شکل‌گیری این نمایشگاه در سال‌های اولیه صحبت کردند. در ادامه از چهره‌های ماندگار این حوزه نیز تقدیر به عمل آمد.

چهره ماندگار نمایشگاه تراکنش ایران

محمدرضا ساروخانی، دبیر هیأت داوران جشنواره «چهره‌های ماندگار» و عضو هیأت‌مدیره بانک پاسارگاد، ضمن دعوت از اعضای این هیأت که عبارت‌اند از: هادی اخلاقی مدیرعامل بانک تجارت، علی خورسندیان عضو هیأت‌مدیره بانک صنعت و معدن، ژان صیاد عضو هیأت‌مدیره شرکت شاپرک، مصطفی ضرغامی عضو هیأت‌مدیره بانک پارسیان، محمدرضا فرزین مدیرعامل بانک ملی، علیرضا لگزایی قائم‌مقام مدیرعامل بانک ملت، اسماعیل لله گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران، عباس معمارنژاد عضو کمیته انتصابات وزارت اقتصاد، حجت‌الله مهدیان بانک توسعه تعاون، محمدابراهیم مقدم رئیس هیأت‌مدیره مرکز فابا و محمدمراد بیات مدیرعامل مرکز فابا، شرایط و فرایند انتخاب چهره‌های ماندگار در حوزه اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری را توضیح داد. وی در این باره گفت: «جمعی از فعالان برجسته و پیشکسوت صنعت بانکداری و پرداخت کشور که از سوی شورای سیاستگذاری نمایشگاه تراکنش ایران انتخاب شده‌اند، داوری و انتخاب نهایی چهره‌های ماندگار را نیز برعهده داشته‌اند».

چهره ماندگار نمایشگاه تراکنش ایران

شهاب جوانمردی، مدیرعامل مجموعه «فناپ»، نیز به‌عنوان یکی از چهره‌های ماندگار این جشنواره انتخاب شد. دکتر جوانمردی به عنوان مدیرعامل هلدینگ بزرگ فناوری مالی و اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری در این جشنواره معرفی شد.

در انتهای این مراسم ضمن قدردانی از چهره‌های ماندگار معرفی‌شده، از آنها خواسته شد تا متنی به عنوان یادگاری در مهر یادبود مراسم بنویسند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.