خرید آنلاین بیمه موبایل و تبلت از پات لایف

امکان خرید آنلاین بیمه موبایل و تبلت از پات لایف و #788* فراهم شد.

سرویس خرید آنلاین بیمه موبایل و تبلت با همکاری شرکت کارت اعتباری ایران کیش و بیمه تجارت نو از طریق اپلیکیشن پات لایف و سامانه #788* در دسترس است. کاربران پات لایف می‌توانند با ورود به بخش بیمه و انتخاب گزینه موبیمه، بر اساس مدل گوشی همراه و یا تبلت خود نسبت به خرید بیمه تجهیزات الکترونیکی (ویژه گوشی‌های همراه و دستگاه‌های تبلت) اقدام کنند.  همچنین لینک خرید بیمه موبایل و تبلت با شماره گیری کد دستوری #818*788* به راحتی در دسترس همگان است.

بیمه نامه تجهیزات الکترونیکی تجارت نو می‌تواند موبایل یا تبلت شما را در مقابل خسارت‌های احتمالی مانند شکستگی LCD ، نفوذ مایعات، آتش سوزی، نوسانات برق، سرقت با  شکست حرز و …. بیمه کند.

یکی از چالش‌های صدور بیمه برای تجهیزات الکترونیکی، صحت سنجی و اطمینان از سلامت این نوع تجهیزات در زمان ثبت بیمه است، که موبیمه (فروش آنلاین بیمه موبایل و تبلت) این مشکل را از طریق تست‌های مختلف در زمان خرید آنلاین و در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون نیاز به مراجعه حضوری مشتریان و خریداران جهت دریافت تائید سلامت تجهیزات الکترونیکی حل نموده است. این حرکت، حرکتی نو و جدید در صنعت بیمه کشور است و فروش بیمه نامه در بستر اپلیکیشن “پات لایف” درراستای همکاری‌های پِی‌تِک و اینشورتِک می‌باشد که با همدلی دو مجموعه ایران کیش و بیمه تجارت نو عملیاتی شده است.

اپلیکیشن پات لایف از طریق گوگل پلی، بازار و لینک  https://putlife.app/download/  قابل دانلود است.

همچنین از طریق لینک https://putlife.app/faq-bimeh/ می‌توانید پاسخ سوالات متداول بیمه موبایل و تبلت را مشاهده فرمایید.

منبع ایران کیش
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.