روش استفاده از سامانه پل بانک دی

سامانه پُل (پرداخت لحظه‌ای) در بانک دی راه‌اندازی شد. روش استفاده از سامانه پل بانک دی در مطلب زیر توضیح داده شده است.

سامانه پُل بانک دی (پرداخت لحظه‌ای) با هدف افزایش سهولت و امنیت در استفاده از خدمات انتقال وجه آنی بین بانکی در دسترس مشتریان بانک دی قرار گرفت.

روش استفاده از سامانه پل بانک دی به شرح زیر است:

در سامانه پُل مشتریان می‌توانند با امنیت بیشتر و کارمزد کمتر نسبت به سامانه‌های ساتنا و پایا، از طریق یکی از سه روش مراجعه حضوری به شعبه، استفاده از دی‌نت (اینترنت‌بانک دی) یا بر بستر اپلیکیشن دی‌جت (همراه‌بانک دی) به صورت آنی تا سقف 100 میلیون ریال (10 میلیون تومان) به حساب افراد در بانک‌های دیگر انتقال وجه مورد نظر را انجام دهند.

بر خلاف سرویس کارت به کارت، انتقال وجه در سامانه پل بر اساس شماره حساب مبدأ و شماره شبای حساب مقصد صورت می‌پذیرد که این امر ضریب امنیت تراکنش‌ها را افزایش می‌دهد و همچنین مبلغ کارمزد نیز بسیار کمتر است.

مشتریان بانک دی از این پس می‌توانند برای انتقال آنی مبالغ ۱۰۰ میلیون ریال یا کمتر به مقصد بانک‌های عضو سامانه پل، با استفاده از دی‌نت یا دی‌جت، در منوی انتقال وجه پس از درج مبلغ و انتخاب شماره سپرده مبدأ و درج شماره شبای مقصد، با انتخاب گزینه «انتقال وجه آنی» مبادرت به انتقال وجه کنند. در غیر این صورت مشتری می‌تواند با مراجعه حضوری به شعبه از این خدمت استفاده کند.

سامانه پل محدودیت زمانی نداشته و در 24 ساعت شبانه‌روز و 7 روز هفته، امکان انتقال وجه لحظه‌ای از این طریق امکان‌پذیر است.

  میزان تسهیلات بانک دی در سه ماه نخست سال جاری
منبع بانک دی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.