به‌روز رسانی شماره شبای 2 میلیون سهامدار بانک‌های ادغامی

قائم مقام مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه گفت: شماره شبای بیش از 2 میلیون سهامدار بانک‌های ادغامی به صورت رایگان در سامانه‌های این شرکت به‌روز رسانی شد.

غلامرضا ابوترابی، در مورد تغییر شماره شبای حساب بانکهای ادغامی، افزود: شماره شبای جدید یک میلیون و 440 هزار سهامدار 2 بانک ادغامی (انصار و قوامین) در بانک سپه در سامانه‌های سهام عدالت و سجام به روز رسانی شد.

وی اظهار داشت: پیش از این نیز شماره شبای 633 هزار سهامدار 3 بانک ادغامی (کوثر، حکمت ایرانیان و مهر اقتصاد) در بانک سپه در سامانه‌های سهام عدالت و سجام به روز رسانی شده بود.

نایب رئیس هیات مدیره سمات تصریح کرد : سهامداران بانک‌های ادغامی نیازی به مراجعه به سامانه سجام و انجام هزینه جهت ویرایش و درج شماره شبای جدید خود ندارند.

به‌روز رسانی شماره شبای 2 میلیون سهامدار

وی با بیان اینکه بیش از 2 میلیون و 300 هزار سهامدار سهام عدالت سال گذشته نتوانستند سود سال 1398 خود را دریافت کنند، افزود : این افراد باید هر چه سریعتر ثبت نام و احراز هویت خود را در سامانه سجام sejam.ir انجام دهند تا بتوانند سود سال‌های 1398 و 1399 خود را دریافت کنند.

ابوترابی خاطر نشان کرد: براساس مصوبه اخیر شورای عالی بورس و اوراق بهادار، سود سهامداران سهام عدالت تا پایان اسفندماه امسال از طریق شرکت سپرده‌گذاری مرکزی به صورت منسجم پرداخت خواهد شد.

  اعلام زمان واریز سود سهام عدالت
منبع فارس
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.