کسب 10 رتبه پایه یک توسط ایران کیش از امور نظام فنی و اجرائی سازمان برنامه و بودجه

ایران کیش ضمن حفظ جایگاه قبلی خود به لحاظ گواهینامه رتبه‌بندی شرکت‌های انفورماتیکی برای یک دوره دوساله، موفق به ارتقاء سه رشته دیگر به پایه یک شد به این ترتیب ایران کیش در حال حاضر با کسب 10 رتبه پایه یک به عنوان برترین شرکت پرداخت در این زمینه شناخته می شود.

این شرکت ضمن حفظ رتبه 1 خود در 7 رشته پیشین در سه رشته مشاوره و نظارت برطرح های انفورماتیک، خدمات شبکه های اطلاع رسانی Providers‏ و سیستم‌های ویژه نیز توانست رتبه قبلی خود را به رتبه یک در این رشته ها ارتقاء دهد.

به این ترتیب ایران کیش هم اکنون در 10 رشته به شرح ذیل دارای پایه یک است: خدمات پشتیبانی، تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری، ارائه و پشتیبانی نرم افزارهای پایه، سیستم و ابزارها، ارائه و پشتیبانی نرم افزارهای حامل محتوا، امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات، شبکه داده های رایانه ای و مخابراتی، تولید وارائه رایانه های غیرMain Frame ، مشاوره ونظارت برطرحهای انفورماتیک، خدمات شبکه های اطلاع رسانی Providers‏ و سیستمهای ویژه

با کسب گواهی های فوق ضمن تنوع در ارائه خدمات تخصصی در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات، ایران کیش قادرخواهد بود یا ارائه خدمات تخصصی ( فن آوری اطلاعات، سخت افزار، نرم افزارو…) درانواع مناقصات متنوع  مناقصه گذاران شرکت کرده و در هر یک از این رشته ها 12 قرارداد با مبلغ نامحدود بانظام بانکی کشور یا سایر متولیان در این حوزه منعقد کند.

به جز موارد ذکر شده در حال حاضر شرکت دارای پایه4 در رشته آموزش و پژوهش نیز است.

بر اساس مصوبات معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری کلیه دستگاه‌های اجرایی دولتی، بانک‌ها و… مکلفند صرفاً با شرکت‌هایی که  نائل به دریافت گواهینامه مورد اشاره شده باشند قرارداد منعقد کنند. صحت اطلاعات مورد اشاره از طریق سایت sajar.mporg.ir قابل رویت است.

موضوع رتبه بندی یکی از مهمترین عواملی است که شرکت های فعال درحوزه انفورماتیک باید آن را پیگیری و دریافت کنند .

  نصب دستگاه‌های کارتخوان ایران کیش در فروشگاه‌های رفاه سراسر کشور

براساس مصوبات معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری (امور نظام فنی و اجرائی که قبلا با عنوان شورای عالی انفورماتیک شناخته می شد) کلیه دستگاه های اجرایی دولتی، بانک‌ها و…. مکلفند قراردادهایشان را صرفا با شرکت هایی که دارای گواهینامه رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک منعقد کنند.

گواهینامه های صادره توسط  امور نظام فنی واجرائی سازمان برنامه و بودجه (شورای عالی انفورماتیک  سابق) در رسته های خدمات، سخت افزار، نرم افزار، انتقال اطلاعات و مشاوره صادر می شود که هریک از آنها دارای رشته ها و گرایش‌های متعددی هستند.

منبع شرکت کارت اعتباری ایران کیش
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.