میزان تسهیلات پرداختی خود اشتغالی بانک ملی

بانک ملی ایران در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود طی سال های گذشته، با توزیع عادلانه تسهیلات گام های مهمی به منظور توسعه طرح های خود اشتغالی فراگیر ملی و زمینه سازی برای توسعه مناطق کشور برداشته است.

 بانک ملی با توجه به آن که عملکرد قابل‌قبول طی دوره فعالیت در عاملیت اجرا و پرداخت تسهیلات طرح‌های ملی ازجمله خود اشتغالی و اشتغال فراگیر داشته، توانسته است اقداماتی مهم را در حوزه مسئولیت های اجتماعی به جامعه هدف سازمان‌های حمایتی از جمله بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی (ره) و بنیاد شهید نیز به نحوی شایسته رقم بزند. از این رو طی سال گذشته، در مجموع تعداد 44 هزار و 582 فقره تسهیلات خود اشتغالی به ارزش 27 هزار و 909 میلیارد و 335 میلیون ریال به افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و بنیاد شهید پرداخت کرده است.

طی مدت یاد شده، 41 هزار و 389 فقره تسهیلات خود اشتغالی به افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)، 2 هزار و 524 فقره تسهیلات خوداشتغالی به افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی و همچنین 669 فقره تسهیلات خوداشتغالی به افراد تحت تکلف بنیاد شهید تخصیص یافته که ارزش ریالی این تسهیلات به ترتیب بالغ بر 25 هزار و 927 میلیارد و 45 میلیون ریال، 1 هزار و 348میلیارد و 90 میلیون ریال و همچنین 634 میلیارد و 200 میلیون ریال بوده است.

منبع بانک ملی ایران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.