رمزینکس تنها صرافی ایرانی که از ایردراپ لونا پشتیبانی کرد

رمزینکس تنها صرافی ایرانی که از ایردراپ شبکه ترا ۲ پشتیبانی کرده و کوین‌های ایردراپ شده را به کاربرانش اختصاص داد.

تخصیص این ارز براساس موجودی لونا در شبکه قدیمی آن در کیف پول کاربران رمزینکس در ساعت ۰۰:۰۰ روز ۶ خرداد انجام گرفت.

پس از شوک بزرگی که به واسطه ریزش بیش از 99 درصدی لونا طی یکماه گذشته به بازار رمزارزها وارد شد، ترافورم لبز  (TerraForm Labs)به عنوان شرکت توسعه دهنده شبکه ترا تصمیم به طرح احیای اکوسیستم ترا و ایجاد شبکه جدیدی به نام ترا2 گرفت تا بخشی از ضرر وارد شده به دارندگان لونا را جبران کند. در پی این اتفاق شبکه قدیمی ترا به «ترا کلاسیک» تغییر نام داده شد و نام لونا نیز به لونا کلاسیک تغییر کرد. همچنین اعلام شد کوین لونا به عنوان کوین اصلی شبکه ترا 2 از طریق ایردراپ به کاربران تخصیص داده خواهد شد.

سرانجام این ایردراپ در تاریخ ۲۸ می انجام شد و بسیاری از صرافی‌های معتبر بین‌المللی از آن پشتیبانی کردند و رمزینکس در اولین اقدام طبق فرایندهای جهانی و منطق محاسباتی لونا ایردراپ اقدام به تخصیص لونا 2 میان کاربران خود کرد.

لازم به تاکید است که توزیع  لونا۲ در رمزینکس براساس اسنپ شات گرفته شده در تاریخ ۶ خرداد انجام شده است و برای دریافت آن هیچ اقدام دیگری از سوی کاربران نیاز نبوده است. همچنین کاربران در صورت داشتن هرگونه پرسش می‌توانند با پشتیبانی رمزینکس در ارتباط باشند.

در پایان به عنوان یک هشدار امنیتی در راستای حفظ دارایی های کاربران، رمزینکس به کاربران تاکید میکند به هیچ عنوان تحت تاثیر صفحات ناشناس، ربات ها و… در شبکه های اجتماعی با عناوینی چون ایردراپ لونا و… قرار نگیرند تا داریی های آن ها از دست نرود.

رمزینکس با بیش از ۴ سال فعالیت مستمر، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال است که بیش از ۱۰۰ ارز دیجیتال را در قالب بازار همتا به همتا پشتیبانی می‌کند و متنوع‌ترین روش‌های سفارش‌گذاری را ارائه می‌دهد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.