تسهیلات بانک کارگشایی گره گشای مشکلات چند نفر شد؟

پرداخت وام قرض الحسنه و جعاله بانک کارگشایی در مجموع طی دو ماه ابتدای سال جاری از مرز 31 هزار فقره عبور کرد.

بانک کارگشایی یکی از واحدهای تابعه بانک ملی ایران است که به منظور گره گشایی از مشکلات و رفع نیازهای فوری و احتیاجات ضروری افراد محروم و نیازمند جامعه در فروردین و اردیبهشت ماه امسال تعداد 31 هزار و 482 فقره وام قرض الحسنه و جعاله رفع احتیاجات ضروری به ارزش سه هزار و 160 میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت کرده است.

بانک کارگشایی می کوشد در مواقع ضروری با حداقل زمان در ازای ترهین طلاآلات با پرداخت تسهیلات جعاله و وام قرض الحسنه برای کمک هزینه درمان، کمک هزینه تحصیلی، تهیه جهیزیه، ودیعه مسکن و … در کنار مشتریان خود باشد.

بانک کارگشایی در این مدت نیز تعداد 12 هزار و 272 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به ارزش بیش از 226 میلیارد ریال و تعداد 19 هزار و 210 فقره تسهیلات جعاله به ارزش دو هزار و 933 میلیارد ریال پرداخت کرده است.

در همین راستا، این بانک طی سال گذشته نیز بیش از ۲۹۸هزار فقره تسهیلات بالغ بر ۳۰ هزار و ۴۵۸ میلیارد ریال اعطا کرده است.

بانک کارگشایی به عنوان یکی از واحدهای بانک ملی ایران در حال حاضر با ۱۳ شعبه و ۴۲ دایره فعال در سراسر کشور مشغول ارائه خدمات متمایز و منحصر بفرد از جمله پرداخت وام قرض الحسنه، اعطای تسهیلات جعاله احتیاجات ضروری، نگهداری و حفاظت از طلا و جواهرات مشتریان، تخصیص صندوق امانت به مشتریان، افتتاح انواع حساب های بانکی، خدمات بانکداری الکترونیک و… به مشتریان خود است.

منبع بانک ملی ایران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.