سه روش دریافت سپهرکارت‌ بانک صادرات

​مشتریان بانک صادرات ایران می‌توانند از ابتدای تیرماه به سه روش ثبت‌نام در سامانه شمس، ثبت در اینترنت‌ بانک و حضور در شعبه، سپهرکارت جدید خود را دریافت کنند.

با توجه به اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر عبور کشور از شرایط بحرانی این بیماری و پایان طرح تمدید سیستمی کارت‌های بانکی در پایان خردادماه ١٤٠١، مشتریان بانک صادرات ایران می‌توانند از ابتدای تیرماه، در صورت انقضای تاریخ اعتبار، مفقودی و یا نیاز به تجدید سپهرکارت‌های خود، به سه روش ثبت‌نام در سامانه شمس، ثبت درخواست در اینترنت‌بانک و حضور در شعبه، کارت‌ خود را دریافت کنند.

سه روش دریافت سپهرکارت‌ بانک صادرات

مشتریان بانک صادرات ایران می‌توانند در صورت تمایل با ثبت درخواست صدور کارت به‌صورت غیرحضوری از طریق سامانه شعبه مجازی سپهر «شمس» و انتخاب گزینه تحویل در محل، سپهر کارت خود را در نشانی مورد نظر، دریافت کنند.

همچنین در صورت ثبت درخواست صدور مجدد کارت از طریق سامانه بانکداری اینترنتی اشخاص حقیقی، سپهر کارت به شعبه دارنده حساب مشتری ارسال و به وی تحویل می‌شود.

تمامی شعب بانک صادرات ایران از ابتدای تیرماه امسال، در صورت مراجعه مشتریان دارای کارت بانکی منقضی شده، نسبت به صدور مجدد کارت به درخواست مشتری اقدام می‌کنند.

 

منبع بانک صادرات ایران
2 نظرات
  1. زکیه هراتی می گوید

    من برای ثبت نام سهام عدالت باید به بانک صادرات داشته باشم

  2. عباس بدرلو می گوید

    رمز پویا میخواستم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.