ایران کیش واحد برتر در گروه صنایع نرم افزار کشور شد

شرکت کارت اعتباری ایران کیش به عنوان شرکت برتر و واحد نمونه صنعت نرم افزار کشور شناخته شد.

در گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن که با حضور رئیس جمهورکشور، معاون علمی فناوری رئیس جمهور، وزرای صمت و اقتصاد و جمعی از مقامات عالی، مدیران ارشد و فعالان اقتصادی بخش صنعت و معدن و تجارت در محل مرکز همایش های بین المللی سالن اجلاس سران برگزار شد، ایران کیش به عنوان یکی از دو شرکت برتر در بخش واحدهای نمونه صنعت نرم افزار کشور معرفی و از پیمان منعم طبری به عنوان مدیر عامل این شرکت قدردانی شد .

این شرکت به دلیل طراحی برتر و تولید نرم افزارهای تخصصی پرداخت الکترونیک پایانه های فروشگاهی، سامانه های هوش تجاری، سوئیچ پرداخت بانکی، تعداد محصولات دانش بنیان دارای تاییدیه دانش بنیان، رتبه شرکت درشورایعالی انفورماتیک در زمینه تولید نرم افزار، تعداد گواهینامه های استانداردبین المللی دریافتی در حوزه تولید نرم افزار، کسب 10 رتبه پایه1 از امور نظام فنی واجرائی سازمان برنامه و بودجه، کسب استانداردها و ایزوهای مربوطه و …حائز این عنوان شد. گفتنی است معرفی واحد های برتر حوزه صنعت نرم افزار در دو بخش واحدهای نمونه صنعتی تولید نرم افزار و پیشکسوت نرم افزارانجام گرفت که ایران کیش یکی از دو شرکت برتر در واحدهای نمونه صنعت نرم افزار کشور شد.

 ایران کیش واحد برتر در گروه صنایع نرم افزار کشور شد

 ایران کیش واحد برتر در گروه صنایع نرم افزار کشور شد

لازم به ذکر است در مجموع 65 شرکت مختلف کشور در صنایع مختلفی مانند ماشین آلات و تجهیزات تولید، تجهیرات برقی و الکترونیک ، کشاورزی، نرم افزار، تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، نساجی و پوشاک، غذا و دارو، صنایع چوب، لوازم خانگی ، ورزشی، ریلی و دریایی، معدنی، اکتشافی و …. به عنوان واحد های نمونه شناخته و از آن ها در حضور وزاری صمت و اقتصاد تقدیر به عمل آمد.

*از پیمان منعم طبری مدیرعامل ایران کیش قدردانی شد.

* گرامیداشت روز صنعت و معدن با حضور و سخنرانی رئیس جمهور برگزار شد .

منبع شرکت کارت اعتباری ایران کیش
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.