کیف رمز ارز متا به زودی تعطیل می‌شود

کیف رمز ارز شرکت متا موسوم به نووی بعد از کمتر از یک سال فعالیت آزمایشی به کار خود پایان داده و تعطیل می‌شود.

متا تایید کرده که قصد دارد کیف پول دیجیتال نووی را تعطیل کند. تاریخ دقیق این تعطیلی اول سپتامبر اعلام شده است.

کیف رمز ارز متا

همچنین 20 جولای آخرین تاریخی است که افراد می توانند مبالغی را به این کیف پول اضافه کنند. متا به کاربران خود توصیه کرده که در اسرع وقت مبالغ ذخیره شده خود را از کیف پول مذکور بیرون بکشند.

متا هشدار داده که پس از پایان فعالیت رسمی نووی هر گونه پول باقی‌مانده را به حساب‌های بانکی و کارت‌های نقدی مشتریان منتقل می کند. در حال حاضر، این تعطیلی به معنای پایان جاه طلبی های متا در زمینه حمایت از ارزهای دیجیتال است. این کیف پول بدون پشتیبانی از Diem – ارز دیجیتال داخلی متا، که قبلاً با نام Libra شناخته می شد، راه اندازی شد. یک ماه بعد، دیوید مارکوس، رئیس رمزارز این شرکت، متا را ترک کرد. در آغاز سال 2022، انجمن Diem اعلام کرد که دارایی‌های خود را می‌فروشد و فعالیت‌های خود را متوقف می کند.

اما مرگ Novi و Diem به این معنی نیست که متا کیف پول دیجیتال دیگری نخواهد ساخت. یکی از سخنگویان شرکت به بلومبرگ گفت: «ما در حال حاضر از تجربیات کسب شده در این حوزه در زمینه بلاک چین و معرفی محصولات جدید مانند کلکسیون‌های دیجیتال استفاده می‌کنیم. می توانید انتظار داشته باشید که از ما در فضای وب 3 چیزهای بیشتری ببینید زیرا ما نسبت به ارزشی که این فناوری ها می توانند برای مردم و مشاغل در متاورس به ارمغان بیاورند بسیار خوش بین هستیم.»

منبع فارس
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.