سامانه اعلام وضعیت اربعین بله

با اعلام وضعیت اربعین پیام‌ رسان بله زائران اربعین کاملاً رایگان و بدون اینترنت با خانواده و هم‌سفرانشان در ارتباط هستند!

پیام‌رسان بله امسال هم مانند سال‌های گذشته با ارائۀ سامانه اعلام وضعیت اربعین همراه شماست. سامانه استعلام وضعیت اربعین هم به زائران و هم به خانواده و دوستان این زائران کمک می‌کند تا به‌صورت کاملاً رایگان از حال یکدیگر خبر بگیرند. برای استفاده از این سامانه، به اینترنت یا سیم‌کارت عراقی نیازی نیست؛ فقط کافی است اپلیکیشن بله را نصب یا به‌روزرسانی کنید.

عمود به عمود با بله در پیاده‌ روی اربعین

در سال‌های گذشته، مسافران عتبات عالیات در این سفر معنوی دو دغدغۀ اصلی داشتند: ارتباط آسان با ایران و در ارتباط ماندن با هم‌سفران. پیام‌رسان بله با همکاری ستاره پونصد، از  مهرماه ۱۳۹۸ سامانه‌ای را با عنوان سامانه اعلام وضعیت ارائه داد تا به این دو دغدغۀ مسافران کربلا پاسخ بگوید و ارتباط زائران حسینی با هم‌سفران و عزیزانشان را به‌صورت کاملاً رایگان بر بستر USSD برقرار کند.

امسال هم «بله» عمود به عمود همراه و هم‌قدم شماست. چه راهی کربلا هستید و چه مسافری در راه دارید، با سامانۀ اعلام وضعیت «بله» می‌توانید از حال همدیگر باخبر شوید.

برای استفاده از سامانه سامانه ارتباطی اربعین کافی است پیام‌رسان بانکی بله را نصب یا به‌روزرسانی کنید. بعد از باز کردن بله، به صفحۀ «ویترین» بروید. اگر زائر عتبات عالیات هستید، در قسمت «اعلام وضعیت»، وضعیت خود را بنویسید و ثبت کنید. بعد از ثبت وضعیت، هم‌سفران و عزیزانتان می‌توانند با وارد کردن شماره‌تان از آخرین وضعیت شما باخبر شوند. اگر عزیزانتان زائر کربلای معلی هستند، برای باخبر شدن از حال آن‌ها کافی است شمارۀ مسافرتان را در بخش «مشاهدۀ وضعیت» در «ویترین» بله وارد کنید و آخرین وضعیت آن‌ها را ببینید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.