اپلیکیشن‌های واسط مالیاتی معتبر نیستند

سازمان امور مالیاتی، درباره پرداخت مالیات از طریق سایت‌های اینترنتی غیرمجاز و نرم افزار‌های کاربردی واسط هشدار داد.

سازمان امور مالیاتی در اطلاعیه ای هشدار داد مودیان برای پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو به هیچ عنوان از طریق پایگاه‌های اینترنتی غیرمجاز و سودجو اقدام نکنند و فقط از طریق سایت و درگاه پرداخت رسمی سازمان امور مالیاتی به آدرس www.tax.gov.ir مالیات خود را پرداخت کنند.

اپلیکیشن‌های واسط مالیاتی معتبر نیستند

کلیه خدمات سازمان امور مالیاتی به صورت رایگان است و هیچگونه وجهی بابت خدمات ارائه شده دریافت نمی گردد. این قبیل سایت ها به هیچ عنوان مورد تایید سازمان امور مالیاتی نیست و مسئولیت هرگونه پرداخت از طریق سایر درگاه ها به عهده مؤدی است.

همچنین سازمان مالیات در اطلاعیه دیگری اعلام کرد به اطلاع مؤدیان مالیاتی می رساند جهت دریافت شناسه اختصاصی اتباع خارجی به هیچ عنوان از سایت های غیرمجاز و سودجو که در قبال دریافت وجه اقدام به ارائه کد اختصاصی اتباع بیگانه می نمایند استفاده ننموده و جهت دریافت کد اختصاصی خود به دفاتر کفالت به آدرس kanoonnobat.ir مراجعه فرمایند.

خدمات سازمان امور مالیاتی به صورت کاملاً رایگان است و هیچگونه وجهی بابت خدمات ارائه شده دریافت نمی گردد و درصورت مراجعه به سایر سایت‌ها هیچگونه مسئولیتی به عهده این سازمان نیست.

منبع باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.