پلتفرم دیجیتال مدیریت زنجیره تامین آوا با حضور معاون اول رئیس جمهور رونمایی شد

همزمان با برگزاری دومین روز از نخستین نمایشگاه خدمات کسب و کار ایران معاون اول رئیس جمهور و وزیر صمت با حضور در غرفه گروه فن آوا از پلتفرم دیجیتال مدیریت زنجیره تامین آوا رونمایی کردند.

در دومین روز از نخستین نمایشگاه خدمات کسب و کار ایران پلتفرم دیجیتال مدیریت زنجیره تامین آوا با حضور محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور و دکتر سیدرضا فاطمی امین وزیر صمت در غرفه گروه فن آوا رونمایی شد.

پلتفرم مدیریت زنجیره تامین آوا با حضور معاون اول رئیس جمهور رونمایی شد

شایان ذکر است پلتفرم زنجیره تامین فن‌آوا، صنعت به صنعت و محصول به محصول تمام فرآیندهای یک کسب و کار را پیاده سازی می‌کند تا بدینوسیله واسطه‌ها مدیریت شده و یک زنجیره تامین سالم در اختیار صنایع و کسب و کارهای مختلف در کشور قرار گیرد. ایجاد این زنجیره ارزش تامین علاوه بر ارائه خدمات به اصناف مختلف به دولت و بقیه مراجع برای حکمرانی داده بر پایه تحلیل داده، تحلیل رفتار ذینفعان، هوش تجاری و تصمیم‌سازی هوشمند کمک موثری می‌کند.

پلتفرم مدیریت زنجیره تامین آوا با حضور معاون اول رئیس جمهور رونمایی شد

پلتفرم مدیریت زنجیره تامین آوا با حضور معاون اول رئیس جمهور رونمایی شد

از ویژگی‌های کلیدی این پلتفرم می‌توان به ارائه راهکار یکچارچه برای دسترسی به فرآیند مطلوب گردش داده، اعمال سیاست‌ها و راهکارهای مدیریتی یکپارچه در طول زنجیره، سنجش کیفیت کالا، ارائه راهکار و برنامه در جهت مدیریت اصلاح الگو در هر یک از حلقه‌های زنجیره و کل زنجیره تامین، همکاری با نوآفرینان، دانش آفرینان در کسب و کارها و بهره گیری از ابزارهای نوین فناوری اطلاعات و ارتباطات، IOT(اینترنت اشیاء) و راهکارهای توسعه‌ای هوشمند نام برد.

منبع فن آوا
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.