تجلیل از بانک رفاه کارگران به عنوان حامی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد

بانک رفاه کارگران به عنوان یکی از یاوران اشتغال و خودکفایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

مراسم تقدیر از بانک‌های عامل در اعطای تسهیلات به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) برگزار و با اهدای لوح سپاس به اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران، از اقدامات حمایتی این بانک به عنوان یکی از یاوران اشتغال و خودکفایی مددجویان این نهاد تجلیل به عمل آمد.

این مراسم روز دوشنبه 7 شهریور ماه با حضور حجت‌الاسلام محسن کازرونی و مرتضی بختیاری رئیس هیات امنا و رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)،  سید عباس حسینی معاون بانک، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی، اصغر ابوالحسنی قائم‌مقام بانک مرکزی،  کریمی‌بیرانوند معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران عالی بانک‌های عامل در اعطای تسهیلات به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)، در محل باشگاه بانک ملی برگزار شد.

پیش از این مراسم نیز نمایشگاه دستاوردهای اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) با حضور دکتر للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران افتتاح شد.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران ضمن بازدید از نمایشگاه مذکور، در گفت‌وگو با برخی از مسئولان غرفه‌های حاضر که با حمایت‌های تسهیلاتی بانک رفاه کارگران موفق به راه‌اندازی یا توسعه کسب و کار خود شده‌اند، عملکرد آنان و مسائل و مشکلات‌شان را مورد بررسی قرار داد.

منبع بانک رفاه کارگران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.