فناپ، برترین شرکت بخش توسعه و ارتقای سازمانی در بیستمین اجلاس سالیانه پارک فناوری شد

بیستمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس هیجدهم مهرماه برگزار شد. در این مراسم ضمن رونمایی از برخی محصولات جدید تولید شده توسط شرکت‌های عضو پارک، از برترین شرکت‌ها نیز قدردانی شد.

در این اجلاس که روح الله دهقانی فیروزآبادی؛ معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،مجید قاسمی؛ مدیرعامل بانک پاسارگاد، شهاب جوانمردی؛ مدیرعامل هلدینگ فناپ و نیز اعضای هیات امنای پارک و شخصیت‌های برجسته کشوری حضور داشتند، از 12 محصول جدید شرکت‌های عضو پارک در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی رونمایی شد.

در ابتدای مراسم صفاری نیا، رئیس پارک فناوری پردیس ضمن ارائه گزارشی از پرونده فعالیت پارک فناوری پردیس در سال گذشته گفت: «439 شرکت عضو پارک فناوری پردیس در سال ۱۴۰۰ توانستند با تولید محصولات مختلف دانش‌بنیان و فناورانه، صادراتی به ارزش ۱۵.۵ میلیون یورو برای کشور به ارمغان آورند و همچنین از خروج ۳۵۱ میلیون یورو ارز از کشور جلوگیری کنند».

دبیر هیات امنای پارک فناوری درباره چگونگی انتخاب محصولات برترین‌های پارک فناوری پردیس گفت: «نحوه انتخاب محصولات برتر شرکت‌های عضو پارک طبق فراخوان منتشر شده‌ای شکل گرفت. تمامی شرکت‌های عضو پارک اعم از مستقر و غیر مستقر و اعضای شعب پارک از جمله کارخانه‌های نوآوری، از ۲ تا ۲۸ تیر ماه برای ارسال اطلاعات محصولات خود فرصت داشتند، سپس 54 محصول از ۳۹ شرکت جهت رونمایی معرفی شدند که با توجه به ارزیابی‌های صورت گرفته براساس شاخص‌های رونمایی، بررسی‌های فنی و بازدیدهای میدانی، 12 محصول  تولید شده در حوزه‌های صنعت نفت، معدن، سلامت و نیرو در اجلاس سالیانه پارک انتخاب شدند».

فناپ، برترین شرکت بخش توسعه و ارتقای سازمانی در بیستمین اجلاس سالیانه پارک فناوری شد

در ادامه مجید قاسمی، مدیر عامل بانک پاسارگاد و عضو هیات امنای پارک فناوری پردیس ضمن معرفی اجمالی گروه مالی پاسارگاد گفت: «بانک پاسارگاد، گروه مالی را راه‌اندازی کرده است که مساله دانش بنیانی در تمام سطوح و واحدهای آن در جریان است».

فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با حضور در این مراسم ابراز داشت: «پارک فناوری پردیس باید بتواند زیست‌بومی برای تعامل کنسرسیوم‌ها و یونیکورن‌ها باشد». وی تاکید کرد که این معاونت به دنبال تحکیم و بازارسازی و قدرتمندسازی شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات است و از نظر او توسعه شرکت‌های آی‌تی در بعضی حوزه‌ها تخریب‌کننده است چرا که تعدد شرکت‌ها در یک حوزه می‌تواند با ایجاد رقبای داخلی به خود آن شرکت‌ها ضربه بزند.

در خاتمه این اجلاس برترین‌های پارک فناوری پردیس اعلام شدند و از آنها تقدیر به عمل آمد. گفتنی است هلدینگ فناپ در بخش مسئولیت اجتماعی به عنوان یکی از چهار شرکت پیشگام در حمایت‌های خیریه و ایفای نقش مسئولیت اجتماعی مطرح شد. همچنین فناپ با افزایش 40 درصدی نیروی انسانی ظرف دو سال اخیر و در نتیجه ارتقا به بیش از ۷۵۰ نفر نیروی انسانی، پیاده‌سازی نظام مدیریت کیفیت و استاندارد‌های مربوطه و سازماندهی با 20 شرکت زیرمجموعه در راستای ارائه بیش از 20 محصول/خدمت فناورانه موفق به کسب مقام برتر در بخش توسعه و ارتقای سازمانی شد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.