تسهیلات مختص خرید جهیزیه و مایحتاج زوج‌های جوان در بانک تجارت

طرح زوج مهر با هدف تسهیل امر ازدواج و ارائه تسهیلات به زوج های جوان جهت تامین جهیزیه و مایحتاج زندگی طراحی شده است.

در این طرح گیرندگان وام قرض‌الحسنه ازدواج از بانک تجارت می توانند با خرید لوازم خانگی از فروشندگان طرف قرارداد بانک جمعا به میزان چهارصد و پنجاه میلیون ریال علاوه بر دریافت وام قرض‌الحسنه ازدواج از تسهیلات مرابحه به مبلغ سیصد میلیون ریال بهره مند شوند.

فرآیند دریافت تسهیلات مرابحه

اخذ وام قرض‌الحسنه ازدواج از شعب بانک تجارت

مراجعه متقاضی به فروشندگان طرف قرارداد بانک تجارت

ثبت و تکمیل پروفایل کاربری و خرید به نام گیرنده وام قرض‌الحسنه ازدواج

خرید از فروشندگان طرف قرارداد بانک (جمعا به میزان چهارصد و پنجاه میلیون ریال)

پرداخت وجه کالا با کارتی که مبلغ وام قرض‌الحسنه ازدواج به آن واریز شده است

ارائه رسید خرید کالا به شعبه‌ای که وام قرض‌الحسنه ازدواج از آن دریافت شده است

ثبت درخواست و اخذ تسهیلات مرابحه 300 میلیون ریالی با رعایت قوانین و دستورالعمل‌های بانکی

شرایط تسهیلات مرابحه

مبلغ این تسهیلات 300,000,000 ریال، مدت بازپرداخت آن 36 ماه با نرخ سود 15 درصد است.

فروشگاه های طرف قرارداد

فروشگاه های طرف قرارداد شامل گروه انتخاب الکترونیک، گروه لوازم خانگی پاکشوما ومجموعه آقای فرش است.

در طرح زوج مهر خریداران، کالای مورد نظر خود را از انتخاب الکترونیک، ارائه دهنده سبد کاملی از محصولات شامل یخچال، فریزر، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، تلویزیون، سیستم‌های سرمایش و لوازم خانگی کوچک از برندهای «اسنوا»، «دوو» و «بست» با گارانتی معتبر و حمل رایگان تا درب منزل خریداری می‌کنند. افراد می‌توانند به سایت خرید گروه انتخاب به آدرس www.entekhab.org/zojemehr مراجعه کرده یا با مرکز ارتباط مشتریان انتخاب الکترونیک به شماره ۱۶۹۹ تماس بگیرند.

همچنین خریداران می‌توانند محصولات مورد نظر خود را از گروه پاکشوما که شامل انواع ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال و فریزر و جاروبرقی با برندهای پاکشوما، کندی، کرال و زیروات است، با گارانتی معتبر و ارسال رایگان برای استان‌های تهران، قم و البرز و پرداخت هزینه ارسال برای سایر استان‌ها خریداری کنند.

سایت خرید اینترنتی پاکشوما نیز با آدرس www.pakshoma.com/zojemehr در دسترس است و مشتریان می‌توانند با مرکز ارتباط مشتریان گروه لوازم خانگی پاکشوما به شماره 88551224 داخلی 114 و 127 تماس بگیریند.

در فروشگاه آقای فرش نیز خریداران محترم می توانند کالاهای مورد نظر خود را به صورت حضوری از فروشگاه ها و اینترنتی از طریق سایت اینترنتی آقای فرش، ارائه دهنده تمامی محصولات تولیدی فرش های ماشینی، دستبافت، تابلو فرش نفیس و صنایع دستی با گارانتی معتبر و ارسال رایگان، تهیه و خریداری کنند.

سایت خرید اینترنتی آقای فرش به آدرس  www.Iranmrcarpet.com/zojemehr و مرکز ارتباط مشتریان مجموعه آقای فرش به شماره 75375 در دسترس خریداران قرار دارد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.