برگزاری پانزدهمین جشنواره ملی آش ایرانی با حمایت بیمه سرمد

پانزدهمین جشنواره ملی آش ایرانی، با حمایت بیمه سرمد با حضور آشپزهایی از سراسر کشور برگزار شد.

پانزدهمین دوره جشنواره ملی آش ایرانی با حمایت بیمه سرمد از ۱۹ تا ۲۲ مهر ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی کاسپین زنجان برگزار شد.

در این دوره جشنواره آش ایرانی که برند ملی غذای کشور است، ۳۰ بانوی آشپز به نمایندگی از ۳۰ استان حضور داشتند و در مراسم پایانی این جشنواره، با حضور علیرضا فیروزفر، شهردار زنجان و سید سعید صفوی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان از برگزیدگان تجلیل شد.

در این دوره از جشنواره، مهسا علیاری از استان زنجان و فریده صالحی از استان کرمانشاه مشترکا به مقام نخست دست یافتند و بتول نقدی از استان ایلام و فرزانه عبدی از استان زنجان به صورت مشترک دوم شدند. همچنین رباب محمدی از استان زنجان و زهره اسدپور از استان گیلان نیز به صورت مشترک سوم شدند.

پانزدهمین جشنواره ملی آش ایرانی که با حمایت بیمه سرمد برگزار شد، امسال با استقبال کم‌نظیری مواجه شد و طبق گفته سید سعید صفوی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان، در روز پایانی این جشنواره، حدود 120 هزار نفر از این جشنواره بازدید کردند که یک رکورد محسوب می‌شود.

بیمه سرمد از جوان‌ترین شرکت‌های حاضر در صنعت بیمه کشور است که در سال 1392 با حمایت بانک صادارات ایران تاسیس شده است. این شرکت، در سال 1399 توانست وارد باشگاه هزار میلیاردی‌های صنعت بیمه شود و در دو سال گذشته نیز حق بیمه تولیدی خود را افزایش داده است.

منبع بیمه سرمد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.