امضای تفاهمنامه بانک تجارت و ایران کیش با شرکت دوستداران کیش

تفاهمنامه همکاری سه جانبه شرکت کارت اعتباری ایران کیش، شرکت دوستداران کیش و بانک تجارت، با موضوع دستگاه های کارتخوان و اعطای اعتبار به کیشوندان و مسافران جزیره کیش با عنوان طرح ونون منعقد شد. درامضای این تفاهمنامه پیمان منعم طبری مدیرعامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش، حمیدرضا شریفیان معاون بانک تجارت وفرشید ایقانی مدیرعامل شرکت دوستداران کیش شرکت داشتند.

این تفاهمنامه در چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی نمایشگاه کیش اینوکس 2022 انعقاد یافت .

طبق این تفاهمنامه قرار است دارندگان تمامی کارت های بانکی با ثبت نام و عضویت در باشگاه ونون از طریق دستگاه های پوز ایران کیش، به میزان خرید در بازار اول – که مجموعه ای از پذیرندگان ایران کیشی مشخص شده هستند که به اطلاع اعضای باشگاه مذکور می رسد- امکان کسب امتیاز ، تخفیف و خرید در بازار دوم- که عمدتا به بازارهای تفریحی و سرگرمی اختصاص دارد – را بیابند . به عبارتی با هر میزان خرید در بازار اول از امتیازو اعتبار آن در بازاردوم استفاده کنند.

این طرح هم اکنون با عنوان طرح ونون و شعار خرید کن ، امتیاز و تخفیف بگیر عملیاتی شده است. بناست تا در باره طرح ونون و بازارهای مشخص شده اول و دوم در اماکن مختلف کیش به تمامی مسافران و کسانی که در کیش زندگی می کنند اطلاع رسانی شود تا با عضویت در باشگاه ونون با خرید دربازار اول ، امتیاز و تخفیف در بازار دوم از طریق دستگاه های ایران کیش برایشان فراهم شود.

گفتنی است اینوکس 2022 کیش با حضور حسین قربانزاده معاون وزیر اقتصاد و رئیس سازمان خصوصی سازی، مجید بهزادپور رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی، نصراله ابراهیمی سرپرست دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و جمع کثیری از مدیران بانک‌ها، بیمه و شرکت‌های بورسی و با برگزاری سی و شش نشست تخصصی با حضور بیش از 150 کارشناس متخصص از ۲۵ تا ۲۸ مهر ماه سال ۱۴۰۱ در مرکز همایش‌های جزیره کیش برگزار شد. همچنین بانک تجارت به غیر از این تفاهمنامه، تفاهمنامه دیگری با صندوق تامین سرمایه تمدن انعقاد کرد .

بانک تجارت به همراه شرکت‌های زیرمجموعه خود از جمله «صرافی تجارت»، «صندوق کاردان» و همچنین کارشناسان بخش بین‌الملل، امور مشتریان و بانکداری شرکتی، تجاری و اصناف و در غرفه شماره 33 این نمایشگاه پذیرای بازدیدکنندگان است.

در روز نخست این نمایشگاه حمیدرضا شریفیان، حسین رامین و حمیدرضا امین زارع معاونین مدیرعامل بانک تجارت در امور مشتریان شرکتی و تجاری، اعتباری و بین‌الملل، دکتر دانیالی مشاور مدیرعامل، محمدفرجود مدیرعامل هلدینگ فناوری اطلاعات بانک تجارت، پیمان منعم طبری مدیرعامل شرکت  کارت اعتباری ایران کیش و جمعی از مدیران امور، روسای ادارات، مدیران شعب مناطق و کارشناسان بانک تجارت حضور یافتند.

منبع شرکت کارت اعتباری ایران کیش
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.