امضای تفاهم نامه همکاری هلدینگ صاد و استارت آپ استودیوی اکتا

هلدینگ فناوری و نوآوری بانک صادرات، تفاهم نامه همکاری با استارت‌آپ استودیو اکتا به امضا رساند.

با توجه به برنامه‌های توسعه‌ای بانک صادرات ایران در حوزه بلاک چین و سیاست‌های کلان نظام بانکی مبنی‌بر توسعه این تکنولوژی‌ها، هلدینگ صاد به‌عنوان هلدینگ نوآوری و فناوری بانک صادرات ایران با استارتاپ استودیو اکتا که به‌صورت تخصصی در حوزه بلاک چین و تکنولوژی‌های مرتبط با آن فعالیت می‌کند، تفاهم‌نامه‌ همکاری منعقد کرد.

مرکز فناوری صاد با این همکاری سعی دارد اکوسیستم بانکداری ایران را با حضور گروه‌های جوان فین‌تکی و ایستادن بر لبه تکنولوژی فعال‌تر نماید.

گفتنی است شتاب دهنده اکتا با هدف حمایت از ایده های نو آورانه در صنعت فناوری بلاکچین در سال ۱۳۹۷ با سرمایه گذاری موسسه برکت شروع به کار نموده است. استارتاپ استودیو با نام علمی و انگلیسی Startup Studio همچون کارخانه‌ای است که به‌طور مستمر به تولید فکر و ایده برای بررسی می‌پردازد. سپس روی ایده تعریف‌شده، کار کرده و بر اساس منابع و امکانات به یک استارتاپ و برند موفق در آینده تبدیل می شود. استارتاپ استودیو با نام استارتاپ فکتوری و کارخانه استارتاپ نیز شناخته می‌شود که از ابتدای تولید همراه استارتاپ است و در واقع ورودی تیم استارتاپ و ایده محسوب می‌شود. روند استارتاپ در استارتاپ استودیو برخلاف شتاب دهنده با ایده شروع می‌شود نه کارآفرین؛

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.