باشگاه مشتریان بانک تجارت با جشنواره به استقبال زمستان رفت

باشگاه مشتریان بانک تجارت در سه ماهه پایانی سال 1401 جشنواره زمستانی را برای اعضای این باشگاه برگزار می‌کند.

باشگاه مشتریان این بانک در این جشنواره که با شعار ” به پاس همراهی شما، به وقت قدردانی ما” از اول دی ماه تا 29 اسفند امسال برگزار می‌شود، جوایز ارزنده‌ای را برای اعضای باشگاه در نظرگرفته که این جوایز کمک هزینه 3 میلیارد ریالی خرید خودرو، ده ها گوشی تلفن همراه، ساعت هوشمند و کنسول بازی را شامل می‌شود. همچنین در این جشنواره فرصت برای تمامی شرکت کنندگان مهیاست که با کسب 1000 امتیاز در طول مدت جشنواره و بدون نیاز به قرعه کشی،از اعتبار ماهانه bnpl یکصد میلیون ریالی بانک تجارت بهره مند شوند.

در این جشنواره دعوت از دوستان( به ازای هر نفر) 100امتیاز، نصب همراه‌بانک تجارت (یکبار برای هر فرد) 100 امتیاز، نصب اپلیکیشن باجت (یکبار برای هر فرد) 100 امتیاز، میانگین موجودی حساب( به ازای هر 10 میلیون ریال در ماه به استثنای حساب بلند مدت) 40 امتیاز، ورود به سایت باشگاه ( هر ماه یکبار) 40 امتیاز، تراکنش از همراه‌بانک (کارت به کارت، خرید شارژ، پرداخت قبض)2 امتیاز و هر تراکنش با کارت تجارت (کارت به کارت، خرید شارژ، پرداخت قبض) 1 امتیاز برای شرکت‌کنندگان در این جشنواره به همراه خواهد داشت.

مشتریان بانک تجارت برای عضویت در باشگاه مشتریان و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با جشنواره زمستانی 1401 این باشگاه می توانند به نشانی https://www.tejaratbank.ir/TejaratFestival مراجعه کنند.

منبع بانک تجارت
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.